„Wysadź swoją starą” z ekipą Haier!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Wysadź swoją starą” z ekipą Haier!

Haier nawet na chwilę nie zwalnia tempa i nie przestaje zaskakiwać. „Wysadź swoją starą” to nowa akcja największego na świecie producenta sprzętu AGD. Zapowiada się… wybuchowo.

Podczas wyjątkowej aukcji w Strefie Marki Haier na Allegro, możecie stać się właścicielem nowej pralki Haier i otrzymać niepowtarzalną szansę spektakularnego rozstania się z dotychczasową. Zwycięzca dosłownie wysadzi ją w powietrze!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Firma Haier przyzwyczaiła nas do projektów nieszablonowych, takich jak wyrzucenie lodówki przez balkon, wyburzenie ściany mieszkania przez Roberta Burneikę (Hardkorowego Koksa), współpraca z organizatorem cyklu biegów Runmageddon czy niestroniących od absurdu filmów, realizowanych wspólnie z producentem wody mineralnej Vytautas. Nowa akcja promocyjna wpisuje się klimatem we wcześniejsze działania marki i idzie o krok dalej. Swoim klientom i fanom Ekipa Haier daje szansę dokonania tego, o czym wielu z nas w skrytości marzy – poczucia się jak prawdziwy saper.

W Strefie Marki Haier na Allegro ruszyła właśnie nietypowa aukcja. Jej zwycięzca wylicytuje nie tylko zupełnie nową pralkę Haier, ale również otrzyma prawo do wysadzenia swojej starej pralki w powietrze! W ten sposób będzie mógł wcielić się w rolę kojota z serii filmów animowanych o Strusiu Pędziwiatrze i samodzielnie wcisnąć przycisk, który zainicjuje eksplozję. Aukcja potrwa 2 tygodnie, a wielki finał zaplanowano na wrzesień.

- Swoim klientom konsekwentnie staramy się oferować coś, czego nie jest w stanie dać żaden inny producent AGD – naprawdę niezapomniane przeżycia. Dlatego realizujemy nieszablonowe, oryginalne działania marketingowe, które wyróżniają się na tle nudnych i przewidywalnych komunikatów reklamowych. W przypadku akcji „Wysadź swoją starą” postawiliśmy na humor i możliwość przeżycia czegoś niepowtarzalnego, o czym można opowiadać znajomym nawet po latach. Kto z nas nie chciałby na pytanie „co zrobiłeś ze swoją starą pralką?” odpowiedzieć „wysadziłem w powietrze!”? – mówi Bartosz Jeziorański, dyrektor generalny Haier Poland.

W przypadku tak niestandardowego działania, konieczne jest również zadbanie o bezpieczeństwo, dlatego przygotowanie i realizacja eksplozji będzie realizowana we współpracy i pod czujnym nadzorem profesjonalnej firmy pirotechnicznej. Szczegóły dotyczące miejsca i terminu realizacji akcji będą ustalane ze zwycięzcą aukcji po jej rozstrzygnięciu.

Akcji „Wysadź swoją starą” towarzyszyć będzie kampania promocyjna, w którą zaangażowana została m.in. Magdalena Kostyszyn, prowadząca na Facebooku popularną stronę „Chujowa Pani Domu” oraz Adam Wiejak, YouTuber znany jako „Poszukiwacz”. W mediach społecznościowych uruchomiona została dedykowana aplikacja promująca aukcję, a zwycięzca licytacji zostanie bohaterem nowego wideo Ekipy Haier podsumowującego akcję.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij