Piotr Czajkowski Event Managerem w El Padre

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Piotr Czajkowski Event Managerem w El Padre

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego do agencji El Padre dołączył Piotr Czajkowski, obejmując stanowisko Event Managera.

Piotr jest odpowiedzialny za realizację eventów, działań promocyjnych, ambientowych oraz kontakt z klientami agencji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Swoją przygodę z eventami rozpoczął już w czasie studiów, działając w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Był koordynatorem wielu uczelnianych akcji, m.in. Wampiriady, Studenckiego Nobla, Forex Cup Young czy Wielkich Korepetycji z Historii, a także spotkań naukowych i integracyjnych. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał, organizując kampanie społeczne, edukacyjne oraz konferencje prasowe. Pracował dla firm takich jak Amgen, Eli Lilly, Angelini, Teva, Stada, czy Mundipharma. Jako Event Manager w El Padre pracował już przy realizacji projektów dla PKN ORLEN, BBC Worldwide, PGE i Toyota Motor Poland (Lexus).

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, ze specjalizacją public relations i branding.

Największą pasją Piotra jest piłka ręczna. Od młodych lat zawodnik, później kierownik uniwersyteckiej drużyny, zaś dziś już jedynie kibic ORLEN Wisły Płock. Jego zainteresowania przełożyły się również na współpracę ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce i obecność, jako członka biura prasowego, na Mistrzostwach Europy Kobiet do lat 17 oraz Mistrzostwach Europy Mężczyzn do lat 18, które odbywały się w Polsce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij