OS3 z kolejnym ekspertem na pokładzie – Andrzej Dudik Social Media Managerem agencji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
OS3 z kolejnym ekspertem na pokładzie – Andrzej Dudik Social Media Managerem agencji

Andrzej Dudik został nowym Social Media Managerem OS3. Agencja nie zwalnia tempa i regularnie ściąga z rynku kreatywne umysły obdarzone umiejętnościami nieszablonowego myślenia i wychodzenia poza schematy.

Dudik na nowym stanowisku zarządza zespołem Social Media wyznaczając mu cele jakościowe i ilościowe. Odpowiada za opracowywanie strategii komunikacji w mediach społecznościowych dla klientów Agencji, przygotowuje oferty i dba o rentowność projektów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Andrzej wnosi do OS3 kombinację doświadczenia, energii i ciekawości, których zawsze szukamy w kandydatach – mówi David Meister, Prezes OS3. Branża stale się zmienia, więc kluczowym jest zatrudnianie odpowiednich osób, których świeże spojrzenie i umiejętność przewidywania trendów pozwala obsługiwać naszych klientów i ich marki na najwyższym poziomie.

Andrzej Dudik z branżą social media związany jest od 4 lat. Prowadził komunikację w mediach społecznościowych dla globalnych marek. Przez ostatni rok związany był z agencją VML, w której odpowiadał za kampanie realizowane z liderami opinii, budowanie długotrwałych relacji z blogerami, vlogerami i youtuberami oraz optymalne dopasowanie działań influencerskich do założeń strategiczno- kreatywnych komunikacji klientów agencji. Doświadczenie zdobył też na stanowisku Account Manager w LifeTube - największej wielokanałowej sieci YouTube w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie odpowiadał za relacje z największymi agencjami reklamowymi i domami mediowymi w Polsce. Koordynował współprace partnerów LifeTube z digital influencerami, prowadził szkolenia i świadczył usługi doradcze.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij