Ruszyła przedsprzedaż biletów na IV edycję Event Biznes

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyła przedsprzedaż biletów na IV edycję Event Biznes

IV Edycja Event Biznes organizowane przez Stowarzyszenie Branży Eventowej odbędzie się 7 listopada 2017 roku w Digital Knowledge Village.

Po raz kolejny osoby zainteresowane organizacją wydarzeń spotkają się by przeanalizować najnowsze trendy na rynku eventowym. Organizatorzy zapraszają na konferencje zespoły PR, marketingu z korporacji, agencje, lokalizacje oraz podwykonawców.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Event Biznes to wydarzenie, podczas którego uczestnicy mają okazję poznać najlepszych prelegentów w dziedzinie event management z Polski i z za granicy. Organizatorzy zapewniają, że poziom konferencji będzie na najwyższym poziomie. Nad merytoryką wykładów już teraz czuwa zespół 22 osób wchodzących w skład Rady Programowej. Reprezentują największe i najbardziej prężnie działające korporacje w Polsce, media branżowe i agencje eventowe.

„Zachęcam gorąco do zarezerwowania sobie czasu w listopadzie, aby móc uczestniczyć w tegorocznej edycji Event Biznes. Już teraz mogę zapewnić, że nie zabraknie inspirujących mówców, ciekawych wykładów, informacji o najnowszych trendach. Opieka merytoryczna Stowarzyszenia Branży Eventowej, a także Rady Programowej, to gwarancja wysokiego poziomu merytorycznego Event Biznes 2017” – mówi Anna Nowakowska, Dyrektor programowa Event Biznes.

Od dziś do 2 września trwa przedsprzedaż biletów, które można kupić na stronie.

Konferencja Event Biznes jest cyklicznym wydarzeniem, dedykowanym osobom zainteresowanym nowoczesnymi formami promocji, służącymi budowaniu silnej i efektywnej marki. Szczegółowy program zostanie podany w pierwszym tygodniu września na stronie.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij