Red Bull DR.ONE – Nowy wymiar wyścigów dronów w Spielbergu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Red Bull DR.ONE – Nowy wymiar wyścigów dronów w Spielbergu

Światowa premiera Red Bull DR.ONE, wyjątkowych wyścigów dronów, odbędzie się tej jesieni podczas Krone E-Mobility Play Days między 29 a 30 września 2017 roku w Spielbergu. Specjalnie w tym celu zbudowany tor przeszkód na świeżym powietrzu będzie nie lada wyzwaniem dla zespołów pilotów...

...z 15 różnych krajów. Będą oni musieli wykazać się niezwykłą precyzją i zręcznością podczas lotów na czas. Wśród rywalizujących pilotów znajdzie się Polak, Maciej Poschwald, zwycięzca Polish Drone Nationals.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W przeciwieństwie do wszelkich innych wyścigów dronów, Red Bull DR.ONE wymaga wyjątkowej mieszanki prędkości, umiejętności i precyzji. Jednocześnie do pokonania kolejnych przeszkód na torze potrzeba niezwykłej zręczności i technologii. „Podczas tego wyścigu liczą się nie tylko najlepsze technologie i talent pilotów – w dążeniu do zwycięstwa niezwykle istotną rolę odgrywa także strategia działania na cały wyścigowy weekend” – mówi Jörg Bumba, dyrektor wyścigowy Red Bull DR.ONE.

Karkołomny tor przeszkód

Red Bull DR.ONE na podstawie stosunkowo nowej dyscypliny, jaką są wyścigi dronów, tworzy jedyne w swoim rodzaju zawody. Trasa z licznymi przeszkodami ma za zadanie przetestować odporność i stabilność pilotowanych quadrocopterów. Wyścig obejmuje także obowiązkowy przystanek na ładowanie baterii i naprawy. Przeszkody nazywane są „bramkami”, a inspiracją do ich powstania były czterech żywioły; ogień, woda, powietrze i ziemia. W rezultacie żaden z zespołów nie może nawet marzyć o ukończeniu rywalizacji bez odpowiedniej strategii wyścigowej.

Najlepsze zespoły pilotów na świecie

Podczas zawodów 18 startujących pilotów zmierzy się ze sobą w trzech rundach eliminacyjnych zaplanowanych na pierwszy dzień rywalizacji, z których każda obejmie cztery wyścigi. Drugi dzień rozpocznie się nową rundą kwalifikacyjną z trzema wyścigami, po której przyjdzie czas na ostatnie trzy rundy eliminacyjne. Tylko szóstka najlepszych pilotów z największą ilością punktów ze wszystkich rund weźmie udział w wyścigu finałowym zaplanowanym na sobotnie popołudnie. Zwycięzcami wyścigu zostają dwaj piloci z największą sumą punktów. Swój udział potwierdziły już zespoły z Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Polski, Włoch, Szwajcarii, Chorwacji, Australii, Korei Południowej i USA.

Miejsce:

Red Bull DR.ONE – wyścigi dronów (darmowy wstęp)
Podczas Krone E-Mobility Play Days
29 – 30 września 2017 r., od 9:00 do 18:00
Red Bull Ring Straße 1
A-8724, Spielberg

Więcej informacji na stronie www.redbull.com/int-en/events/red-bull-drone.
Zdjęcia i materiały wideo można pobrać na www.redbullcontentpool.com

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij