TAILORS Group przygotował zintegrowany raport Grupy TAURON

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TAILORS Group przygotował zintegrowany raport Grupy TAURON

Zespół TAILORS Group zakończył prace nad w pełni zintegrowanym raportem rocznym dla jednej z największych firm energetycznych w Polsce - Grupy TAURON. Nowością techniczną tegorocznej edycji jest model biznesowy oraz opis strategii przygotowane w postaci filmów VR (Virtual Reality).

W 2017 roku dynamicznie rozwijamy portfolio projektów internetowych dla największych spółek z kluczowych sektorów gospodarki. W przypadku Grupy TAURON głównym wyzwaniem było wypracowanie nowego modelu przedstawiania danych w oparciu o standardy określone przez International Integrated Reporting Council (IIRC). Jako doradca odpowiedzialny za ostateczny kształt struktury i treści przez wiele tygodni pracowaliśmy ze Spółką nad odpowiednim ujęciem danych finansowych i pozafinansowych. Całość została obudowana intuicyjnymi i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Tego rodzaju projekt wymaga bardzo szerokich kompetencji z pogranicza PR-u, relacji inwestorskich, CSR oraz tworzenia produktów digitalowych – powiedział Łukasz Chojecki, partner w TAILORS Group.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tegoroczny raport Grupy TAURON to kolejny projekt zrealizowany przez TAILORS Group dla tego klienta oraz efekt bardzo dobrej i owocnej współpracy. Przygotowany w ubiegłym roku raport otrzymał nagrodę główną w organizowanym przez Instytut Rachunkowości i Podatków (IRiP) konkursie The Best Annual Report w dwóch kategoriach: generalnej oraz za najlepszą wersję digitalową.

Rozwój raportowania zintegrowanego w Polsce związany jest z przyjęciem unijnej dyrektywy, która nakłada obowiązek raportowanie pozafinansowych danych na spółki giełdowe, banki oraz fundusze inwestycyjne, które zatrudniają ponad 500 osób i mają sumę bilansową powyżej 20 mln EUR lub obroty netto powyżej 40 mln EUR. Według szacunków firmy doradczej Deloitte, obowiązek ten obejmie w Polsce przynajmniej 300 przedsiębiorstw.

– Przygotowany przez nas raport dla Grupy TAURON jest zgodny z rygorystycznymi wytycznymi IIRC, Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) oraz wytycznymi Global Reporting Index – GRI G4. Wspólnie z naszymi klientami chcemy wyznaczać trendy zanim międzynarodowe normy staną się w Polsce obowiązkowe. Budując odpowiedni zestaw kompetencji wewnątrz agencji dostrzegamy rosnącą rolę raportowania pozafinansowego. Była to główna przyczyna włączenia do naszej Grupy zespołu Go Responsible, lidera komunikacji CSR – zaznaczył Łukasz Wójcik, partner w TAILORS Group.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym raportem zintegrowanym Grupy TAURON. W tym roku TAILORS Group przygotował również raport online dla Banku Millennium oraz Grupy PGNiG.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij