Klinika Ortopedii i Rehabilitacji Enel-Sport z kampanią „NIC CIĘ NIE POKONA” z udziałem Andrzeja Bargiela

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Klinika Ortopedii i Rehabilitacji Enel-Sport z kampanią „NIC CIĘ NIE POKONA” z udziałem Andrzeja Bargiela

1 września wystartuje kampania Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji ENEL-SPORT promowana hasłem „NIC CIĘ NIE POKONA”. Akcja ma na celu podkreślenie sportowego charakteru Kliniki oraz zaprezentowanie szerokiego spektrum usług świadczonych przez ENEL-SPORT na rzecz aktywnych fizycznie pacjentów.

Twarzą kampanii został Andrzej Bargiel, wybitny polski narciarz, którego pasją jest zdobywanie najwyższych szczytów na świecie i zjazd z nich na nartach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania NIC CIĘ NIE POKONA skierowana jest do wszystkich Polaków, niezależnie czy jest to pacjent po operacji, amator sportu czy też profesjonalny sportowiec.

W ENEL-SPORT chcemy pokazać, że dzięki naszym specjalistom, ból nikogo nie pokona, kontuzje nie spowodują zaprzepaszczenia sportowych marzeń, a profilaktyka i dobre przygotowanie to bardzo ważne aspekty przy aktywnym trybie życia. Dbaliśmy o zdrowie Andrzeja Bargiela podczas jego najniebezpieczniejszych wypraw. Były to dla nas ogromne wyzwania, ponieważ zadania jakich się podjął były skrajnie ambitnymi celami. Swoją postawą Andrzej zasłużył na szacunek, realizując swoje cele pokazał, że nie można przedkładać ambicji ponad zdrowie, zarówno swoje, jak i ekipy. Decydując się na współpracę z Andrzejem chcieliśmy pokazać, że zarówno w przypadku niebezpiecznych ścian ośmiotysięczników, jak i osiedlowego boiska, dzięki klinice Enel-Sport wiesz, że nic Cię nie pokona. Andrzej Bargiel dokonuje rzeczy niemożliwych i unikatowych w skali globalnej, przy wrodzonej skromności i mądrości, a Enel-Sport to opiekun medyczny odpowiedzialnych sportowców – mówi Jacek Rozwadowski, Wiceprezes Grupy ENEL-MED, właściciel marki Enel-Sport.

To dla mnie duże wyróżnienie, że klinika Enel-Sport wybrała mnie jako osobę reprezentującą swoją nową kampanię. Współpracowaliśmy ze sobą podczas moich przygotowań do poprzednich wypraw i mogę śmiało powiedzieć, że kadrę Enel-Sport tworzą najlepsi specjaliści w kraju. Kampania NIC CIĘ NIE POKONA ma pokazać, że dzięki pomocy profesjonalistów z Enel-Sport, nie trzeba rezygnować ze swoich marzeń i pasji – mówi Andrzej Bargiel.

Nowe hasło kampanii ma nawiązywać do sportowego ducha kliniki Enel-Sport, która od początku swojej działalności stawia na najwyższą jakość świadczonych usług. Zespół lekarzy stanowią wybitni specjaliści z dziedziny ortopedii i rehabilitacji, co zapewnia pacjentom wykwalifikowaną opiekę na światowym poziomie.

Zmianom wizerunkowym towarzyszyć będzie również promocja w mediach społecznościowych oraz kampania outdoorowa w Warszawie, gdzie Enel-sport ma dwie placówki oraz w Łodzi, gdzie w styczniu tego roku powstał oddział w Manufakturze. Dodatkowe informacje będzie można znaleźć na stronach enelsport.pl oraz zdrowie.enel.pl. Za realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja reklamowa San Markos.

Andrzej Bargiel - wybitny polski narciarz, wielokrotny mistrz polski w skialpiniźmie. Twórca projektu Hic Sunt Leones zakładającego zjazd na nartach z najwyższych gór świata. Jako pierwszy pokonał w ten sposób m.in. Broad Peak. Łącznie zjechał z 3 ośmiotysięczników - Shishapangma, Manaslu i Broad Peak. Bargiel pobił również rekord w zdobyciu Śnieżnej Pantery (pięć siedmiotysięczników byłego Związku Radzieckiego). Wspinaczka i zjazd ze wszystkich pięciu szczytów zajęły mu tylko 30 dni.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij