Sucré nowym klientem Valkea Media

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sucré nowym klientem Valkea Media

Do grona klientów grupy mediowej Valkea dołączyła marka Sucré znana z jakościowych produktów cukierniczych. Strony podpisały umowę na czas nieokreślony.

Do zadań grupy Valkea należy realizacja działań PR produktowego, doradztwo w zakresie strategii komunikacyjnej firmy, media relations i współpraca z influencerami. Za działania na rzecz nowego klienta odpowiada zespół prowadzony przez Annę Augustyniak-Hoffman, PR&Marketing Directora.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sucré to pracownia cukiernicza założona w 2013 roku przez miłośników francuskiego cukiernictwa. Oferuje szeroką gamę wyrobów cukierniczych w oparciu o francuskie i włoskie receptury przy użyciu naturalnych surowców najwyższej jakości. Firma posiada już 8 punktów stacjonarnych w Warszawie, a także punkty w łódzkiej Manufakturze i poznańskiej Posnanii.

Sucré powiększa grono klientów działu Public Relations, do którego należą obecnie m.in.: drogerie Natura, Laboratorium Kosmetyczne Joanna, Phenicoptere (producent rękawic GLOV), Demant Technology Centre i kancelaria MKZ Partnerzy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij