Sucré nowym klientem Valkea Media

Sucré nowym klientem Valkea Media

Do grona klientów grupy mediowej Valkea dołączyła marka Sucré znana z jakościowych produktów cukierniczych. Strony podpisały umowę na czas nieokreślony.

Do zadań grupy Valkea należy realizacja działań PR produktowego, doradztwo w zakresie strategii komunikacyjnej firmy, media relations i współpraca z influencerami. Za działania na rzecz nowego klienta odpowiada zespół prowadzony przez Annę Augustyniak-Hoffman, PR&Marketing Directora.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sucré to pracownia cukiernicza założona w 2013 roku przez miłośników francuskiego cukiernictwa. Oferuje szeroką gamę wyrobów cukierniczych w oparciu o francuskie i włoskie receptury przy użyciu naturalnych surowców najwyższej jakości. Firma posiada już 8 punktów stacjonarnych w Warszawie, a także punkty w łódzkiej Manufakturze i poznańskiej Posnanii.

Sucré powiększa grono klientów działu Public Relations, do którego należą obecnie m.in.: drogerie Natura, Laboratorium Kosmetyczne Joanna, Phenicoptere (producent rękawic GLOV), Demant Technology Centre i kancelaria MKZ Partnerzy.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij