Wiedźmin wzrusza graczy do łez. CD Projekt obchodzi 10-lecie serii, prezentując nową animację

Wiedźmin wzrusza graczy do łez. CD Projekt obchodzi 10-lecie serii, prezentując nową animację

Każdy z nas zna chociaż jednego znajomego, który kupił komputer, żeby dobrze chodził na nim Wiedźmin. Ta gra jest jednym z ważniejszych elementów polskiej pop-kultury. Z okazji 10-lecia CD Projekt RED zaprasza na sentymentalną podróż po świecie Geralta.

Aby uczcić zbliżające się 10-lecie marki Wiedźmin, producenci gry opublikowali filmiki, które zaprezentowano podczas konferencji PAX West 2017.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas oglądania jednego z nich, przenosimy się w świat gry i widzimy wszystkich najważniejszych bohaterów, których poznaliśmy podczas grania. W filmie narrację prowadzi sam Geralta, który zwraca się do nas jak do najlepszych przyjaciół. Myślimy, że na twarzach wielu z Was pojawi się delikatny uśmiech ;)

Drugi filmik koncentruje się na przedstawieniu kulis powstawania "Dzikiego Gonu", a także pokazuje bugi, z którymi mierzyli się twórcy gry w trakcie prac nad częścią. 

Grupa CD Projekt opublikowała w marcu raport sprzedażowy. W 2016 roku przychody ze sprzedaży wyniosły 584 miliony złotych, a zysk netto 251 mln zł.Co więcej, sprzedaż całej trylogii Wiedźmin przekroczyła już 25 milionów egzemplarzy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij