Kolejne pokolenie absolwentów User Experience Design zasiliło rynek pracy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kolejne pokolenie absolwentów User Experience Design zasiliło rynek pracy

Zakończyła się 7 edycja studiów podyplomowych na kierunku User Experience Design w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. To pierwsze tego typu studia w Polsce i jedne z najbogatszym programem w tym zakresie w Europie.

Zainteresowani UX mogą uczyć się w trzech miastach: Warszawie, Wrocławiu oraz Katowicach. Założycielem studiów oraz autorem programu jest Hubert Anyżewski, Head of Experience Design, Dyrektor w Deloitte Digital Central Europe. Od 2016 roku Deloitte Digital jest partnerem studiów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Projektowanie doświadczeń w korzystaniu z produktów – User Experience, jest kluczowym aspektem decydującym o wyborze rozwiązania przez użytkowników. Od 7 lat na studiach UX Design uczymy, jak stworzyć produkt - od analizy potrzeb z użytkownikami, przez strategie produktu, do wymodelowania interaktywnego przetestowanego prototypu. Studia przygotowują projektantów do pracy w zespołach projektowych i uczą technik definiowania UX dla produktu. – mówi Hubert Anyżewski.

Studia UX Design zajmują się tematyką projektowania doświadczeń z korzystania z produktów i usług (UX, oraz aspektami CX i Service Design). Adresowane są do osób, które zaczynają swoją przygodę z projektowaniem jak również do osób doświadczonych, które na co dzień badają i tworzą rozwiązania elektroniczne. Trwają dwa semestry i kończą się pracą dyplomową oraz prezentacją prototypu produktu. Nabór na studia prowadzony jest na przełomie marca i kwietnia. Do tej pory ponad 500 studentów ukończyło kierunek. W czerwcu tego roku do tego grona dołączyło 29 zespołów projektowych, czyli 145 osób, które obroniły się i otrzymały dyplom UX Designera.

Do kadry akademickiej studiów należy również m.in. Bartłomiej Kozieł, szef działu Experience Design w Deloitte Digital. Absolwenci kierunku mają szansę odbyć płatny staż w dziale UX w Deloitte Digital.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij