Polskie marki beauty na YouTube. Semilac numerem 1 pod względem liczby interakcji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Polskie marki beauty na YouTube.  Semilac numerem 1 pod względem liczby interakcji

Najnowszy raport Muse wziął pod lupę branżę beauty. Marki kosmetyczne coraz chętniej sięgają po video marketing. Systematycznie angażują też influencerów do swoich kampanii.

 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Które z brandów na rodzimym rynku mogą pochwalić się najlepszymi statystykami na YouTube?

Wysoką pozycję w ostatnim zestawieniu Muse zajmuje polska marka Semilac. Kanał jest obecnie drugim najchętniej subskrybowanym profilem wśród marek beauty na YouTube, a w lipcu liczba subskrypcji wzrosła aż o 94,2%. Semilac znalazł się również w pierwszej dziesiątce najczęściej wyświetlanych kanałów.

Tylko w lipcu popularny kanał poświęcony tematyce manicure zgromadził aż 12 827 interakcji, uwzględniając łapki w górę oraz komentarze.

– Semilac TV na YouTube to platforma inspiracji i edukacji. O dynamicznym rozwoju naszego kanału i zaangażowanej społeczności zdecydował przemyślany i dopasowany do odbiorcy content. Jako jedyna marka lakierów hybrydowych posiadamy własną internetową telewizję Semilac TV – komentuje Karolina Przybylska, Starszy Specjalista ds. Marketingu Semilac.

Jak działa format Semilac TV? – Co niedzielę, o 18:00 nasi widzowie mogą obejrzeć jeden z odcinków prowadzonych przez ekspertów marki. W filmach w przystępny sposób odpowiadamy na pytania klientów, pokazujemy stylizacje krok po kroku, podpowiadamy co jest trendy. Semilac TV to również spotkania z gwiazdami i influencerami marki – dodaje Karolina Przybylska.

Od początku istnienia Semilac TV, kanał zgromadził dużą i bardzo zaangażowaną społeczność. Każdy odcinek programu ogląda średnio 70 tysięcy widzów. Oficjalny kanał marki pod linkiem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij