Marta Drożdż PO Redaktor Naczelnej ELLE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marta Drożdż PO Redaktor Naczelnej ELLE

Od 1 października 2017 roku Marta Drożdż (ex. Rudowicz) podejmie się rozwijania strategii ELLE w Polsce (jako PO redaktora naczelnego). Monika Stukonis, która przez ostatnie 5 lat szefowała magazynowi, zdecydowała się na nowe wyzwania zawodowe.

ELLE to najdynamiczniej rozwijająca się marka wśród mediów związanych z modą i urodą na świecie, także w aspekcie digitalowym. W tym roku Burda International Poland kontynuuje prace nad rozwojem jej ekosystemu w Polsce, wzmacniając zarówno obszar fashion, jak i inwestując w transformację digitalową.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bardzo dziękuję Monice Stukonis za pasję i serce, które włożyła w budowanie siły marki ELLE w Polsce. To dzięki niej nasz magazyn jest jednym z najważniejszych graczy na rynku luksusowych magazynów kobiecych, zarówno w obszarze printu, jak i digital – powiedziała Edyta Pudłowska Dyrektor Zarządzająca Segmentem Luxury & Special Interest.

Marta Drożdż pracuje w ELLE od 9 lat. Z prasą kobiecą związana jest od 1998 roku. Pracowała w Cosmopolitan, wprowadzała na rynek Glamour. W 2008 dołączyła do zespołu ELLE, jako szef działu urody, od 2 lat jest również zastępcą redaktor naczelnej. Po godzinach biega i przygotowuje się do kolejnego maratonu. Nałogowo podróżuje. Uwielbia Paryż i Nowy Jork.

Marka ELLE jest obecna na 46 rynkach, z sukcesem łączy świat papieru z nowymi kanałami digital. W Polsce magazyn ELLE co miesiąc dociera do grupy ponad 500 000 osób, serwis ELLE.pl odwiedza ponad 600 000 unikalnych użytkowników a w social mediach jest obserwowany przez 290 000 fanów i followersów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij