Agencja Allegro dla adidas Tango League Warsaw

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Allegro dla adidas Tango League Warsaw

Agencja Allegro odpowiada za polską odsłonę globalnych turniejów ulicznej piłki nożnej – Tango League. W wakacje Agencja kompleksowo przygotowała w oryginalnych, miejskich lokalizacjach, dwa wydarzenia skupiające najlepszych zawodników grających w futbol na ulicy.

Kolejny turniej odbędzie się na początku października. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja Allegro jest odpowiedzialna za całościową organizację trzech tegorocznych wydarzeń Tango League Warsaw. Tym, co wyróżnia Tango League są oryginalne lokalizacje, w których są rozgrywane mecze. Areną czerwcowych zmagań był industrialny hangar na lotnisku Bemowo. Sierpniowa, druga odsłona turnieju, zyskała jeszcze bardziej spektakularną oprawę. Allegro zrealizowało rozgrywki piłkarskie dla 20 drużyn, na dwóch boiskach stworzonych specjalnie w tym celu, na dachu zlokalizowanego w centrum Warszawy parkingu wielopoziomowego. Do zadań agencji, poza organizacją miejsca, należało zapewnienie pełnej obsługi wydarzenia, budowa boisk i scenografii, w tym elementów offline’owych wspierających komunikację wydarzenia w mediach społecznościowych. 

Tango League jest globalną serią rozgrywek, która ma wyłonić najzdolniejszych piłkarzy grających w uliczny futbol, którzy równie dobrze odnajdują się w świecie mediów społecznościowych. Dzięki wydarzeniom Tango League, inspirujące osoby z całego świata mogą pokazać, że są najlepszymi piłkarzami grającymi na ulicach swojego miasta i piąć się w światowym rankingu graczy. Wyłącznym twórcą koncepcji Tango League jest adidas.

Następny turniej z serii Tango League Warsaw odbędzie się na początku października. Więcej informacji o wydarzeniu pojawi się na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij