Diesel w nowej kampanii kwestionuje to, co perfekcyjne, podkreślając niedoskonałości. Zobaczcie niebanalny spot

Diesel w nowej kampanii kwestionuje to, co perfekcyjne, podkreślając niedoskonałości. Zobaczcie niebanalny spot

Nie ma ludzi idealnych, tak samo jak nie ma ludzi brzydkich. Diesel w nowe reklamie kwestionuje to, co perfekcyjne i podkreśla, że to, co podoba się wszystkim, trudno zapamiętać.

Diesel podkreśla, że kampania "Idź z wadą" ma zachęcać ludzi do akceptowania wad i skaz, gdyż te robią nas wyrazistymi i wyróżniają z tłumu. Przesłanie marki jest proste: „Rób to, co kochasz, nawet jeśli to nie jest idealne, zaakceptuj to, czego nie możesz zmienić, znajdź odwagę, by z dumą i odwagą nosić swoje wady ".

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W dwuminutowym spocie, francuski reżyser François Rousselet łączy różne sceny z modelami tańczącymi w miejskim krajobrazie. Ci, jak widać na zbliżeniach, mają widoczne „wady” - aparaty na zębach, połączone brwi, czy blizny.

W tle słyszymy Edith Piaf i jej „Non, je ne regrette rien”.

Nie żałujcie więc, że nie jesteście idealni, dzięki temu możecie więcej!

Za kreację reklamy odpowiada agencja Publicis Italy, z którą Diesel współpracuje od niedawna.

W innej reklamie brand zachęcał nas do budowania społeczeństwa bez barier. W klipie marki widzieliśmy mur, który jest odniesieniem do wszystkich stereotypów i tego, co dzieli społeczności. Kiedy ten zostaje zburzony przez tęczowy czołg, nie ma już żadnych ograniczeń. Dziura po nim jest w kształcie serca, co jest symbolem miłości, nadziei i zjednoczenia

PS

Niedawno Levis opublikował piękną reklamę, która powstała, by świętować wartości, które wyznajemy w zróżnicowanym społeczeństwie. Reklama „Circle” podsumowuje, że mimo wszystkich różnic, jesteśmy połączeni i bardziej podobni do siebie niż nam się wydaje, a dzięki temu stajemy się silniejsi!

PS2

Niedawno również Absolut pokazał, że nie tylko taniec i muzyka nas łączy. Miłość również spaja w całość i nie dba o kolor skóry, wiek, ani płeć. Więcej o kampanii marki przeczytacie → tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij