Blizzard entertainment tworzy nowoczesny obiekt na potrzeby rozgrywek e-sportowych: blizzard arena los angeles

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Blizzard entertainment tworzy nowoczesny obiekt na potrzeby rozgrywek e-sportowych: blizzard arena los angeles

E-sport na najwyższym, światowym poziomie może się poszczycić nową siedzibą w rozrywkowej stolicy świata.

Blizzard Entertainment zaprezentował dzisiaj Blizzard Arena Los Angeles – supernowoczesny obiekt przeznaczony na potrzeby rozgrywek na żywo, w którym jak u siebie poczują się zarówno profesjonalni gracze oraz fani e-sportu, a także każdy, kto pragnie poczuć dreszczyk emocji płynących z rywalizacji światowej klasy zawodników. Studio Blizzard Arena Los Angeles umiejscowione jest w legendarnym kompleksie Burbank Studios, z którego nadawano niegdyś popularne programy telewizyjne. Zostało ono specjalnie przystosowane na potrzeby obsługi imprez e-sportowych, z myślą zarówno o ich uczestnikach na miejscu, jak i o publiczności zgromadzonej przed ekranami na całym świecie. Kiedy Arena rozpocznie działalność 7 października, najlepsi reprezentanci e-sportowej sceny Blizzarda dołączą do grona gwiazd, których sława rozbłysła na tej – tak ważnej w historii telewizji – scenie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– To przełomowy moment w historii e-sportu; z radością przyczyniamy się do rozpoczęcia nowej ery dla rozrywki opartej na współzawodnictwie – powiedział Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel Blizzard Entertainment. – Otwieramy podwoje Blizzard Arena Los Angeles dla fanów z całego świata i odczuwamy wielką dumę, że możemy prezentować im e-sportowe rozgrywki na tej samej scenie, na której występowały kiedyś wielkie sławy telewizji.

Blizzard Arena Los Angeles została stworzona z myślą o prowadzeniu rozmaitych imprez e-sportowych w ciągu całego roku – dzięki wielu scenom, studiom, reżyserkom oraz obiektom treningowym. Ponadto znajdować się tam będzie sklep z produktami Blizzarda, którego asortyment ma się zmieniać w zależności od odbywających się akurat wydarzeń.

Otwarcie Blizzard Arena Los Angeles dla publiczności odbędzie się w weekend 7-8 października, z okazji play-offów pierwszego sezonu Overwatch Contenders. Będzie to kulminacja pełnych napięcia rozgrywek odbywających się latem w Europie i Ameryce Północnej, podczas której wyłonimy czołowe drużyny reprezentujące wszystkie regiony.

Od 13 października arena będzie miejscem rozgrywania zawodów Summer Championship z cyklu Hearthstone® Championship Tour. Czeka nas weekend wypełniony mistrzowskimi rozgrywkami, w których do zdobycia będą nagrody o łącznej wartości 250 000 USD. Ten globalny turniej zakończy trzeci akt HCT i wyłoni ostatnich zawodników zakwalifikowanych na mistrzostwa Hearthstone World Championship, które zostały zaplanowane na początek 2018 roku.

Początkowe bitwy finałów Heroes of the Storm® Global Championship (HGC) oraz World of Warcraft® Arena Championship zostaną rozegrane w Blizzard Arena Los Angeles pod koniec października. Czołowi zawodnicy w Heroes of the Storm oraz WoW® Arena będą walczyć o miejsca w turniejach na konwencie BlizzCon® 2017 – dorocznej imprezie gromadzącej fanów gier Blizzard Entertainment z całego świata w kalifornijskim Anaheim – która odbędzie się w dniach 3-4 listopada.

Również w tym roku grupa najlepszych na świecie graczy w Overwatch® wykona na arenie swoje pierwsze kroki w drodze do sławy podczas otwarcia rozgrywek Overwatch League – będzie to zarazem początek nowej ery dla profesjonalnego e-sportu. Biorąc przykład z graczy, którzy przetarli szlak e-sportowych zmagań w Overwatch, oddziały Overwatch League reprezentujące poszczególne miasta mają nadzieję stworzyć jak najwyższe standardy współzawodnictwa.

Bilety na play-offy Overwatch Contenders oraz zawody HCT Summer Championship są już w sprzedaży.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij