Mitsubishi Outlander Ccalligraphy już w salonach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mitsubishi Outlander Ccalligraphy już w salonach

W polskich salonach Mitsubishi Motors można już kupić popularny model Mitsubishi Outlander przygotowany zgodnie z założeniami specjalnego programu personalizacji o nazwie Calligraphy.

Dzięki temu projektowi, nawiązującemu nazwą do japońskiej sztuki pięknego pisania, klienci będą mieli możliwość dostosowania samochodu do swojego smaku i potrzeb oraz nadania mu indywidualnych cech.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Inspirujące shodō

„Shodō, czyli kaligrafia, to sztuka pięknego pisania, która w Japonii jest też szkołą kształtowania charakteru. Uczy koncentracji, dbałości o detale i pozwala odkrywać piękno.” – opowiada o kulisach powstania programu prezes polskiego oddziału Mitsubishi Motors Yasuyuki Oyama. „Zainspirowani sztuką japońskich mistrzów stworzyliśmy program personalizacji samochodu o nazwie „Calligraphy”. Dzięki niemu klienci mogą dopasować model Mitsubishi Outlander do swych potrzeb i wysokich wymagań.” – dodaje.

„Napisz swoją drogę” z Mitsubishi Outlander Calligraphy

Program, którego nazwa i znak graficzny nawiązuje do tradycyjnej, japońskiej sztuki kaligrafii, symbolizującej perfekcję i dbałość o szczegóły, został przygotowany z myślą o wyrafinowanych gustach osób zainteresowanych wysokim poziomem wyposażenia.

Wybierając spośród kilkunastu elementów ułożonych w 6 pakietów o wiele mówiących nazwach Esencja, Elegancja, Emocja, Ekscytacja, Fascynacja i Perfekcja, klienci będą mieli możliwość nadania swemu autu indywidualnego rysu, „naszkicowania” go od nowa, dostosowując go do indywidualnych gustów i oczekiwań.

Wśród dodatkowych elementów wyposażenia nie zabraknie emblematów Calligraphy na przednich błotnikach i pokrywie silnika, stacji multimedialnej z nawigacją, oświetlenia ambientowego, gniazd USB i uchwytów na tablet, ozdobnych listew i progów oraz wielu opcji i kolorów skórzanej tapicerki z wytłoczonym oznakowaniem Calligraphy, obszyć deski rozdzielczej, daszka zegarów, koła kierownicy, gałki dźwigni zmiany biegów i górnej części boczków drzwi, połączonych z alcantarą i przeszyciami w kilku barwach.

Nowe Mitsubishi Outlander 2017 Calligraphy jest już dostępne w salonach na terenie Polski a cennik pakietów zaczyna się od 3990 zł. Więcej informacji na temat Mitsubishi Outlander Calligraphy można znaleźć na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij