Happening Fundacji Hospicjum Onkologiczne z aktorami

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Happening Fundacji Hospicjum Onkologiczne z aktorami

W niedzielę 17 września o godz. 11:30 kilkunastu aktorów teatralnych i telewizyjnych weźmie udział w happeningu Fundacji Hospicjum Onkologiczne. Wydarzenie pod Domami Towarowymi Centrum od ul. Chmielnej będzie promowało akcję “18,60”.

Aktorzy, wolontariusze i przyjaciele FHO

Wśród uczestników znajdą się m.in. Przemysław Bluszcz, Marek Siudym, Marek Frąckowiak, Kamila Ścibiorek, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Kupińska, Anna Szymańczyk, Katarzyna Ankudowicz, Marta Lewandowska i Tadeusz Siudym. Będą także niezastąpieni wolontariusze i osoby związane z Fundacją.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Odczarować hospicjum i zachęcić do wsparcia

Happening jest kolejnym wydarzeniem pokazującym hospicjum w nowym świetle. “Chcemy, aby wszyscy dowiedzieli się, że to nie „umieralnia”, ale miejsce pełne życia i uczuć, miejsce, które naprawdę warto wspierać. Najlepiej co miesiąc” - mówi Dorota Jasińska, Prezes Zarządu Fundacji.

Skąd akcja “18,60 zł”?

Miesięcznie w Fundacji brakuje ok. 80 tys. zł i to mimo już podejmowanych działań (dane na 30 czerwca 2017 r.). W 2013 r. wyznaczyliśmy sobie cel, aby brakującą kwotę uzyskiwać ze stałych miesięcznych wpłat. Ówczesna luka finansowa podzielona przez naszą liczbę darczyńców dała właśnie kwotę 18,60 zł. Nie wszyscy jednak wspierają nas cyklicznie. Stąd działania zachęcające do regularnej pomocy.

Fundacja Hospicjum Onkologiczne

Od 1990 r. niesiemy bezpłatną pomoc pacjentom zmagającym się z trudami choroby onkologicznej. W skali roku 130-osobowy zespół otacza opieką 3 200 pacjentów (w ramach hospicjum stacjonarnego i domowego). Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu i wielkiemu sercu darczyńców oraz wolontariuszy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij