Kayah z autorską audycją w Meloradiu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kayah z autorską audycją w Meloradiu

"Tu i teraz" to nowy program muzyczny w ramówce Meloradia. Jego prowadzącą będzie doskonale znana artystka – Kayah. Wokalistka spotka się ze słuchaczami w każdą środę między 18.00 a 20.00. Pierwsza audycja zostanie wyemitowana 4 października br.

W swoim autorskim show muzycznym Kayah opowie o tym, co ją inspiruje i fascynuje – w zawodowym jak i codziennym życiu. Co tydzień w programie pojawiać się będą nietuzinkowi goście oraz wyjątkowa muzyka wybrana przez piosenkarkę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od wielu lat marzyłam o tym, by poprowadzić własny program w radiu. Cieszę się, że spełni się ono w Meloradiu. Jestem bardzo podekscytowana tym, że już niebawem spotkam się ze słuchaczami na antenie, w czasie mojej środowej audycji "Tu i teraz” – MÓWI KAYAH.

Osobowość, doświadczenie oraz gust muzyczny jednej z największych artystek polskiej sceny doskonale wpisuje się w obrany przez nas kierunek. Bardzo cieszę się, że tak wybitna postać zgodziła się dołączyć do zespołu Meloradia i przez dwie godziny w tygodniu będzie spotykać się z naszymi słuchaczami – KOMENTUJE KAMIL DĄBROWA, REDAKTOR NACZELNY MELORADIA.

Kayah jest obecna na scenie od 25 lat, jako wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Swój pierwszy autorski album - “Kamień” - wydała w 1995 roku. Współtworzyła m.in. z Goranem Bregovicem, Cesarią Evorą, Idanem Raichelem, Andrzejem Smolikiem i wieloma innymi.

Meloradio gra w formacie easy listening, w 22 miastach. 4 września br. zastąpiło Radio ZET Gold.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij