Dudek dance w międzynarodowej kampanii Heineken - również Ronaldinho i van Nistelrooy nie ustępują pola!

Dudek dance w międzynarodowej kampanii Heineken - również Ronaldinho i van Nistelrooy nie ustępują pola!

Jerzy Dudek wystąpił w najnowszej reklamie Heinekena, w której producent piwa przypomina wszystkim fanom finałowy mecz Ligi Mistrzów i emocje, które towarzyszyły widzom przed telewizorami.

Rok 2005. Mecz Liverpool vs Milan. Konkurs jedenastek i brawurowa obrona Jerzego Dudka, poprzedzona jego „Dudek Dancem”. W reklamie marki widzimy bramkarza w charakterystycznym XVIII-wiecznym stroju, który toczy pojedynek na pistolety. Nagle... zaczyna tańczyć. Tym spotem marka podkreśla pełen emocji wieczór.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To tylko jedna z trzech reklam z cyklu #ShareTheDrama. Heineken przypomina najsłynniejsze akcje z Ligi Mistrzów. W innych spotach zobaczymy Ronaldinho oraz Ruud van Nistelrooya.

PS

Marka zatrudnia w swoich reklamach nie tylko byłych i obecnych graczy. Niedawno José Mourinho, legendarny i kontrowersyjny selekcjoner piłki nożnej, w jednej z reklam daje swoim fanom kolejny wykład. Tym razem w celu inspirowania do wspólnych spotkań towarzyskich.

PS2

Każdy kibic ma swoją drużynę do kibicowania. Heineken w swojej nowej reklamie pokazuje prawdziwy dylemat Simone'a, mężczyzny, który do tej pory zawsze oglądał UEFA Champions League z przyjaciółmi. To była ich tradycja…

PS3

W pewnym eksperymencie Heinekena sugeruje, że zimne piwo może stać się pomostem międzyludzkim, dzięki któremu ludzie ze skrajnie odmiennymi poglądami są w stanie się dogadać. Zobaczcie #OpenYourWorld.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij