WPBM „Mój Dom” startuje z akcją #mieszkaniepodwynajem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
WPBM „Mój Dom” startuje z akcją #mieszkaniepodwynajem

Rosnąca tendencja do inwestowania w nieruchomości sprawia, że deweloperzy poszukują nowych sposobów na odpowiadanie na potrzeby klientów. WPBM „Mój Dom” S.A. rozpoczął na facebooku cykl #mieszkaniepodwynajem.

Co tydzień prezentuje jedno mieszkanie ze swojej oferty, które doskonale nadaje się na zakup inwestycyjny.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dogodna lokalizacja inwestycji, zamknięta kuchnia i dobry rozkład pokoi to cechy szczególnie pożądane przy zakupie mieszkania pod wynajem. Ma być nie tylko wygodne dla przyszłych lokatorów, lecz także umożliwiać współdzielenie lokalu kilku osobom.

Deweloper zauważa, że wśród jego klientów coraz częściej zdarzają się osoby, które kupują nieruchomości z myślą o wynajmie. – Często są to osoby, które kupują więcej niż jedno mieszkanie. Decydujące jest dla nich, ile ma pokoi, czy lokalizacja jest atrakcyjna i dobrze skomunikowana z różnymi częściami miasta. Na taką ofertę zawsze znajdą chętnych – opowiada Emil Basta z biura sprzedaży wrocławskiego dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A.

Dla inwestorów szczególnie korzystna jest opcja wykończenia pod klucz. To znaczna oszczędność czasu i pieniędzy w porównaniu z samodzielnym kupowaniem materiałów wykończeniowych i pracami remontowymi. Co więcej, tego typu mieszkanie można wynajmować praktycznie od zaraz.

Dla tych, którzy są zainteresowani zakupem nieruchomości, deweloper przygotował na swoim facebookowym profilu cykl #mieszkaniepodwynajem. Raz w tygodniu prezentuje najkorzystniejszą ofertę, która sprawdzi się pod zakup inwestycyjny. Szczegóły dotyczące mieszkań dostępne są na stronie dewelopera oraz w biurze sprzedaży.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij