House w humorystycznych spotach pokazuje problemy nastolatków “pierwszego świata”

House w humorystycznych spotach pokazuje problemy nastolatków “pierwszego świata”

Kolekcja House AW17 to prezentacja trendów i rzeczy, które musisz mieć w nadchodzącym sezonie. Kampania promująca brand to eklektyczne zestawienia artystyczne i humorystyczne w konwencji spotów, które prezentują zalety zakupów przez internet oraz z przymrużeniem oka...

...pokazują problemy nastolatków „pierwszego świata”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Before anyone else”, „All eyes on you” oraz „Easier than life” pokazują, że w życiu nic nie jest tak proste, jak zakupy przez internet na stronie housebran, bo dzięki temu nikt nie oderwie od nas wzroku i ciągle będziemy na bieżąco z nowymi trendami!

Działania kampanii skupiają się na digitalu – spoty zobaczymy na YouTube, Facebooku i Instagramie, a także w prasie. Całość dopełnia współpraca z blogosferą.

Za realizację filmów promocyjnych odpowiadają Krzysztof Kosz, Kuba Bujas oraz Kacper Fertacz.

PS

Marka House przez wiele lat przygląda się z uśmiechem młodym ludziom i docenia ich za to, jacy są. Jej najnowsza kreacja pokazuje humorystyczne i nowatorskie podejście do życia. Prezentuje ciekawą ideę kreatywną, która zaskakuje scenariuszem. Opowiada historię, która ma mocny insight i jasny przekaz codzienności młodego pokolenia.

PS2

Świat mody został zdominowany przez modelki o idealnych kształtach. Często zapominamy, że sesje i reklamy poddawane są obróbką graficznym, co powoduje, że zdarza nam się zapomnieć, jak wygląda naturalne kobiece ciało. Zobaczcie kampanie Glossier, w której promuje się prawdziwe kobiece kształty. Więcej → tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij