Ambasador Republiki Dzikiej Męskości odwiedzi Polskę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ambasador Republiki Dzikiej Męskości odwiedzi Polskę

Do Polski przybędzie Ambasador Republiki Dzikiej Męskości, Isaiah Mustafa, którego oglądać mogliśmy w licznych propagandach marki Old Spice gdy siedząc na koniu, pachniał jak prawdziwy mężczyzna. Ambasador odwiedzi stolicę Polski, Warszawę, już w dniach 26-28 maja.

Wizyta jest bezpośrednim następstwem dramatycznych wydarzeń jakie ostatnio miały miejsce w krainie Social Mediami płynącej. Cała Polska ze wstrzymanym oddechem śledziła losy oficjalnego fanpage Old Spice Polska, który został niespodziewanie przejęty przez nowego antybohatera, prezentującego romantyczną i delikatną wizję męskości - Fabio Lanzoni. Fabio – nowa twarz marki Old Spice, sprzeciwiając się dzikości próbuje wpłynąć na męski świat uwalniając w nim nieprzebrane  pokłady łagodności i romantyzmu.

W tym samym czasie Isaiah Mustafa, Ambasador Republiki Dzikiej Męskości (RDM), nawołuje do walki, aby przywrócić stary dobry porządek. Na profilu Facebook: www.facebook.com/OldSpicePolska, każdy prawdziwy mężczyzna mógł osobiście przyłączyć się do walki z Fabio, za pomocą aplikacji Fight For The Wild. Najznamienitsi wojownicy, którzy stanęli po stronie dzikiej męskości i wykazali się dzielnością w boju, dostąpią nieopisanych zaszczytów. Spotkają Isaiah Mustafę osobiście, a trójka wybranych będzie miała możliwość oprowadzenia Ambasadora po najciekawszych zakątkach naszej stolicy.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij