RTL AdConnect zwiększa swój zasięg na polskim rynku ”total video” z New Communications

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
RTL AdConnect zwiększa swój zasięg na polskim rynku ”total video” z New Communications

Spółka New Communications, w osobie prezes firmy, Niny Kowalewskiej-Motlik, reprezentuje RTL AdConnect na polskim rynku reklamowym.

RTL AdConnect jest międzynarodowym brokerem ”total video” należącym do RTL Group, i jedynym punktem kontaktowym dla reklamodawców, którzy chcieliby wyjść poza rynek krajowy i skorzystać z lokalnej fachowej wiedzy. W ramach niedawnego repozycjonowania strategicznego RTL AdConnect podbija nowe regiony geograficzne. Obecna w większości krajów europejskich, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej, Azji Południowo- Wschodniej i na Bliskim Wschodzie, RTL AdConnect właśnie zyskała nową bazę w Europie z nowym przedstawicielem w Warszawie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nina Kowalewska-Motlik z New Communications jest ekspertem w dziedzinie mediów, marketingu i kreowania marek. Nina Kowalewska-Motlik prowadzi kampanie reklamowe dla polskich klientów w mediach międzynarodowych od 1990 r. W latach 1991–2000 była też kolejno prezes Harlequin Books Poland (500 opublikowanych tytułów i 50 milionów książek sprzedanych w ciągu 4 lat) i Young & Rubicam Poland (125 pracowników, 75 milionów USD).

W 1995 r. założyła New Communications, spółkę zajmującą się doradztwem strategicznym. New Com-munications przeprowadziła międzynarodowe kampanie dla ponad 100 polskich klientów, zarówno z sektorów publicznych, jak i prywatnych w najważniejszych mediach międzynarodowych. W 2004 r. New Communications została również polskim partnerem Superbrands International.

Stéphane Coruble, dyrektor zarządzająca RTL AdConnect, mówi: – Cieszymy się, że Nina Kowalewska-Motlik będzie naszą przedstawicielką w Polsce. Jako osoba odpowiedzialna za nowy dział w Polsce Nina zajmie się poszukiwaniem nowych klientów w tym obszarze. Z takim doświadczeniem bardzo nam pomoże w sprzedaży naszej oferty ”total video” i rozwoju nowych możliwości biznesowych w Polsce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij