Andrzej Kaczmarczyk dołącza do Isobar Poland Group

Andrzej Kaczmarczyk dołącza do Isobar Poland Group

We wrześniu do Hypermedia - technology hub wchodzącego w skład Isobar Poland Group, dołączył Andrzej Kaczmarczyk, menedżer IT i doradca. Będzie odpowiedzialny za przygotowywanie i wdrożenie modelu operacyjnego Isobar Poland Group w obszarze technologii.

Andrzej Kaczmarczyk do Isobar Poland Group przechodzi z Orange Polska, gdzie odpowiadał za doradztwo technologiczne i realizację programów transformacyjnych. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał w EY, świadcząc usługi doradcze dla CIO największych polskich i europejskich spółek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Andrzej od ponad 10 lat związany jest z zarządzaniem korporacyjnym IT. W tym czasie tworzył i realizował strategie dla obszarów IT, zarządzał portfelami projektów informatycznych, bezpośrednio nadzorował zespoły developerskie i zespoły kierowników projektów. Prowadził projekty i wieloletnie programy transformacyjne, których efektem były wielomilionowe oszczędności operacyjne, skuteczne wsparcie biznesu rozwiązaniami IT, poprawa relacji, poprawa satysfakcji zespołów.

Isobar Poland Group działa w ramach polskiego oddziału Dentsu Aegis Network. W skład grupy wchodzą: agencja reklamowa Isobar Polska, agencja interaktywna Lubię to – linked by Isobar oraz hub technologiczny Hypermedia – linked by Isobar. Isobar Poland Group zatrudnia ponad 400 ekspertów z zakresu komunikacji marketingowej, technologii i data pracujących w Warszawie i Białymstoku.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij