Andrzej Kaczmarczyk dołącza do Isobar Poland Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Andrzej Kaczmarczyk dołącza do Isobar Poland Group

We wrześniu do Hypermedia - technology hub wchodzącego w skład Isobar Poland Group, dołączył Andrzej Kaczmarczyk, menedżer IT i doradca. Będzie odpowiedzialny za przygotowywanie i wdrożenie modelu operacyjnego Isobar Poland Group w obszarze technologii.

Andrzej Kaczmarczyk do Isobar Poland Group przechodzi z Orange Polska, gdzie odpowiadał za doradztwo technologiczne i realizację programów transformacyjnych. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał w EY, świadcząc usługi doradcze dla CIO największych polskich i europejskich spółek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Andrzej od ponad 10 lat związany jest z zarządzaniem korporacyjnym IT. W tym czasie tworzył i realizował strategie dla obszarów IT, zarządzał portfelami projektów informatycznych, bezpośrednio nadzorował zespoły developerskie i zespoły kierowników projektów. Prowadził projekty i wieloletnie programy transformacyjne, których efektem były wielomilionowe oszczędności operacyjne, skuteczne wsparcie biznesu rozwiązaniami IT, poprawa relacji, poprawa satysfakcji zespołów.

Isobar Poland Group działa w ramach polskiego oddziału Dentsu Aegis Network. W skład grupy wchodzą: agencja reklamowa Isobar Polska, agencja interaktywna Lubię to – linked by Isobar oraz hub technologiczny Hypermedia – linked by Isobar. Isobar Poland Group zatrudnia ponad 400 ekspertów z zakresu komunikacji marketingowej, technologii i data pracujących w Warszawie i Białymstoku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij