Eksperci Infinity Group wybrali Kentico

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Eksperci Infinity Group wybrali Kentico

Kolejny krok milowy w rozwoju Infinity Group – firmy, która konsekwentnie rozwija biznes w obszarze digital marketing, z powodzeniem konkurując z największymi graczami na międzynarodowych rynkach.

Oferta Infinity Group obejmuje zaawansowane usługi w zakresie analityki i optymalizacji sprzedaży w Internecie, integracji systemów IT oraz doradztwa biznesowego i technologicznego. Eksperci Infinity Group współpracują z najbardziej wymagającymi klientami, realizując wdrożenia działające na rynku polskim, niemieckim, brytyjskim, włoskim, rosyjskim, amerykańskim i w wielu innych, wykorzystując przy tym szereg technologii, w tym – złożone systemy do kompleksowego zarządzania doświadczeniem użytkownika w kanałach cyfrowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dotychczas głównym kompleksowym rozwiązaniem implementowanym na potrzeby najważniejszych projektów Infinity Group był Sitecore. Infinity Group jest aktywnym partnerem Sitecore’a od 2012 roku, co zaowocowało największą ilością wdrożeń tego systemu w Polsce, prestiżowym statusem Gold Implementation Partner oraz nagrodami Sitecore Experience Awards. Teraz w ofercie Infinity Group pojawia się mocna alternatywa – Kentico. To jeden z najlepszych w swojej klasie systemów do zarzadzania treścią, optymalizacji sprzedaży i zwiększania konwersji. Eksperci Infinity Group już od ubiegłego roku eksplorowali możliwości tego rozwiązania. Uzyskanie statusu partnerskiego Kentico potwierdziło ich wysokie kompetencje w zakresie efektywnego wykorzystywania możliwości systemu w podejmowanych projektach.

Kentico umożliwia optymalizację doświadczeń użytkownika w wielu kanałach jednocześnie, tworzenie najbardziej unikalnych serwisów internetowych oraz prowadzenie skutecznej sprzedaży online. Udostępnia szeroki zestaw funkcjonalności do zarządzania treścią, tworzenia kampanii marketingowych i zarządzania e-commerce oraz realizowania najbardziej zaawansowanych procesów marketing automation i lead generation. Odznacza się bardzo prostym interfejsem, umożliwiającym łatwe samodzielne zarządzanie serwisem internetowym. Pozwala na dostosowanie serwisu internetowego do indywidualnych potrzeb oraz prowadzenie efektywnej, spersonalizowanej sprzedaży i promocji w Internecie. Używany w ponad 100 krajach na całym świecie, Kentico wspiera już biznes takich marek jak London Luton Airport, Hyunday Germany, TUI Russia, Mazda Malaysia, Bank Austria, AXA Life Insurance Indonesia, KFC New Zealand i wielu innych. „Jesteśmy przekonani, że możliwości technologiczne Kentico w połączeniu z wiedzą w zakresie rozwiązań klasy enterprise i siedemnastoletnim doświadczeniem digital marketingowym, pozwolą nam efektywnie wykorzystywać Kentico w realizowanych projektach, idealnie dopasowując zastosowane rozwiązania do potrzeb naszych Klientów.” – powiedział Bogusław Łojewski, Client Service Director w Infinity Group.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij