Dobrymi chwilami trzeba się dzielić dlatego Perła Export zabierze na Bali 6 szczęśliwców!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dobrymi chwilami trzeba się dzielić dlatego Perła Export zabierze na Bali 6 szczęśliwców!

Już wystartowała! Nowa kampania OS3 zaprasza wszystkich do aktywnego poznania świata Perły Export! W ramach strategii komunikacji agencja przygotowała konkurs, w którym nagrodą jest wyjazd na Bali oraz 28 zgrzewek piwa.

Konkurs potrwa w terminie 27.09-24.10.2017r. Co dwa tygodnie trójka szczęśliwców zgarnie wyjazd na Bali, a do 14 osób powędruje zgrzewka Perły Export. Żeby powalczyć o nagrodę główną wystarczy wrzucić na stronę konkursową zdjęcie lub video obrazujące nasze dobre chwile. O zgrzewki powalczy natomiast każdy kto doda takie zdjęcie na Instagramie i opisze je hasłami #perladobrechwile i @browarperla.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Za strategię komunikacyjną, w skład której wchodzi koncept kreatywny video, kampania display oraz dedykowana strona www odpowiada agencja OS3. Za produkcję video odpowiada Miło - Postproduction Studio. Na czas akcji OS3 przejmie też Instagram Perły. Kampania reklamowa będzie trwała przez 4 tygodnie.

Perła Export to orzeźwiające piwo będące kwintesencją tradycyjnych metod produkcji i najnowszych rozwiązań stosowanych w browarnictwie. Posiada charakterystyczny, zdecydowany smak, złocisty kolor oraz subtelny zapach aromatycznego chmielu. Walory te sprawiają, że w większości po Perłę Export sięgają młodzi konsumenci. Dzięki temu, przeznaczona pierwotnie na rynki zagraniczne, szybko zyskała popularność także na rynku krajowym, w szczególności w aglomeracjach miejskich.

Za zakup mediów odpowiada Media Republic.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij