Film “Krótki Dystans” otrzymał nagrodę DELAPOST na 42. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Film “Krótki Dystans” otrzymał nagrodę DELAPOST na 42. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni

W niedzielę 24 września zakończył się 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Studio Delapost było fundatorem Wyróżnienia Specjalnego w Konkursie Filmów krótkometrażowych.

Voucher postprodukcyjny oraz nagrodę finansową (o łącznej wartości 25 000 zł) otrzymał reżyser filmu "Krótki dystans”- Giovanni Pierangeli.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

22 września podczas Młodej Gali na scenie gdyńskiego Teatru Muzycznego ogłoszono laureatów Konkursu Filmów Krótkometrażowych. Jury w składzie Joanna Krauze, Kuba Czekaj oraz Carla Simon przyznało jednogłośnie 5 nagród.

Wyróżnienie Delapost wręczyli: Natalia Strzałkowska (członek zarządu Delapost) oraz Marcin Kot Bastkowski (montażysta związany ze studiem od początku jego istnienia).

Film „Krótki Dystans” wyprodukowany przez Łódzką Szkołę Filmową został wyłoniony spośród 26 filmów krótkometrażowych.

Tegoroczna edycja Konkursu to dowód na to, jak zdolni są młodzi filmowcy i jak kreatywne i różnorodne jest ich podejście do filmu. Tym bardziej cieszymy się, że możemy ich wspierać. Wierzymy w otwartość i „świeże spojrzenie” młodych twórców. Mamy nadzieję, że dzięki naszej nagrodzie Giovanni Pierangeli będzie dalej rozwijać swój talent realizując kolejny film - powiedziała Natalia Strzałkowska – członek Zarządu Delapost.

DELAPOST to studio postprodukcyjne, oferujące kompleksowe usługi w zakresie kreacji i obróbki obrazu, dźwięku, animacji 3D, efektów specjalnych oraz kompozycji. W strukturze studia działają twórcy z wieloletnim doświadczeniem. Za montaż odpowiada Marcin Kot Bastkowski, montażysta filmów Jerzego Hoffmana, Janusza Kondratiuka, Macieja Dejczera, Hanny Polak. Korekcja barwna to dział należący do New Wave, któremu zaufali tacy operatorzy jak, m.in.: Sławek Idziak, Artur Żurawski, Tomek Dobrowolski, Andrzej Wolf, Kamil Płocki, czy Arek Tomiak.

Poprzez kreatywne łączenie sztuki i najnowszych rozwiązań technologicznych studio realizuje projekty na najwyższym poziomie i w doskonałej jakości technicznej. Istniejące od 2007 roku studio ma na swoim koncie kilkaset realizacji reklamowych, filmowych oraz telewizyjnych. Jest też jedną z pierwszych firm na polskich rynku specjalizującą się w postprodukcji filmów 360 stopni i VR.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij