UX Poland – konferencja nie tylko dla designerów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UX Poland – konferencja nie tylko dla designerów

Jakie są najnowsze trendy w projektowaniu produktów i usług? Jak wdrażać użyteczne interfejsy w nowych technologiach, by ulepszać ich funkcjonalność i poprawiać wrażenia użytkowników?

„New interfaces, new interactions” - to temat przewodni tegorocznej edycji UX Poland, która już za dwa tygodnie odbędzie się w Warszawie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ostatnim czasie rozwinęło się wiele nowych kanałów kontaktu z użytkownikami – VR & AR, interfejsy głosowe, sztuczna inteligencja i boty, a nawet powiadomienia push w urządzeniach mobilnych. Każde nowe narzędzie to kolejne wyzwanie dla projektantów interakcji. Bo już nie o samą komunikację chodzi, ale o zmieniające się nawyki i zachowania użytkowników, a to wpływa na intuicyjność i przejrzystość tworzonych produktów i usług.

Na scenie UX Poland zobaczymy więc ekspertów user experience z największych światowych firm takich jak Amazon, Google, Adobe, Lego, Cooper, Frog Design czy IBM, którzy opowiedzą o najnowszych narzędziach, sposobach projektowania wirtualnej rzeczywistości, czy wykorzystywania sztucznej inteligencji w pracy designera.

W opublikowanej właśnie agendzie znajdziemy najbardziej palące zagadnienia i trendy związane z dostosowywaniem nowych technologii do kontaktu z człowiekiem. W pierwszy dzień – 11 października – organizatorzy zaplanowali pięć całodniowych warsztatów – zarówno narzędziowych, jak i doskonalących proces tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Kolejne dwa dni przebiegną już w typowo konferencyjnym trybie inspirujących wystąpień prelegentów.

Organizatorzy zaprosili w tym roku cztery gwiazdy wielkiego formatu. Konferencję otworzy pionier trendu user experience – Alan Cooper, nazywany w środowisku projektantów „ojcem Visual Basic”. A na zakończenie tego dnia będzie można posłuchać Matthew Luhna - eksperta od budowania historii w oparciu o analizę danych z 20-letnim doświadczeniem w Pixarze. Luhn wystąpi na połączonej scenie dwóch konferencji, bo równolegle, 12 października, w tym samym miejscu będzie trwał Filmteractive Festival.

Drugi dzień konferencji zacznie się nie mniej emocjonująco od wystąpienia Phillipa Huntera – szefa UX w Amazonie odpowiedzialnego między innymi za rozwój Alexy. A wisienką na konferencyjnym torcie będzie Marcin Treder, twórca światowej klasy kompleksowego narzędzia dla projektantów – UX Pin.

Tegoroczna, 8 edycja UX Poland zapowiada się więc na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, o który od lat dbają jej twórcy Hubert Anyżewski i Wiesław Kotecki. Nie bez powodu Smashing Magazine zaliczył tę konferencję do grona najbardziej wpływowych w tej branży na świecie.

Konferencja UX Poland – jedno z największych wydarzeń dla projektantów interakcji – potrwa od 11 do 13 października w Warszawie na Mińskiej 65.

Więcej informacji na uxpoland.com

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij