Biuro Podróży Reklamy zmodernizuje portal Sprawniwpracy.pl dla Fundacji Integracja

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Biuro Podróży Reklamy zmodernizuje portal Sprawniwpracy.pl  dla Fundacji Integracja

Agencja Biuro Podróży Reklamy została wybrana przez Fundację Integracja do wykonania prac polegających na unowocześnieniu i usprawnieniu serwisu rekrutacyjnego Sprawniwpracy.pl. Decyzja o współpracy została podjęta we wrześniu br.

Integracja od ponad 20 lat poszerza świadomość polskiego społeczeństwa na temat środowiska osób z różnymi niepełnosprawnościami. Jest pomysłodawcą popularnych i wielokrotnie nagradzanych kampanii społecznych, m.in. „Nie chcę być strażakiem!”. Prowadzi także portal Sprawniwpracy.pl - serwis rekrutacyjny ułatwiający osobom z niepełnosprawnością znalezienie pracy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja Biuro Podróży Reklamy będzie odpowiedzialna właśnie za przygotowanie nowej odsłony portalu „Sprawni w pracy” (www.Sprawniwpracy.pl), w szczególności dostosowanie do potrzeb osób z niepełnosprawnością i wdrożenie serwisu na serwerze.

"To dla nas bardzo nobilitujące, że nasza agencja została wybrana do realizacji nowej odsłony sprawniwpracy.pl. Posiadane doświadczenie w projektowaniu użytecznych serwisów internetowych będziemy mogli wykorzystać do zbudowania miejsca, które poprzez aktywizację zawodową realnie wpływa na życie innych, często wykluczonych ze społeczeństwa. Ten projekt ma dla naszej agencji ważny aspekt CSR, nie jest to dla nas tylko przedsięwzięcie komercyjne. Mamy poczucie, że umiemy pomóc i chcemy to zrobić” - mówi Michał Bocheński, Senior Technology Manager w agencji Biuro Podróży Reklamy.

Pierwsze działania w ramach współpracy właśnie się rozpoczynają. Opiekę nad projektem po stronie Fundacji sprawuje Krzysztof Solnica, koordynator projektu "Sprawni w Pracy", natomiast po stronie agencji są to: Robert Sosnowski, Managing Director oraz Michał Bocheński, Senior Technology Manager.

Serwis od strony wizualnej i kodu, będzie tworzony zgodnie ze standardem WCAG 2.0 i z wykorzystaniem technologii RWD, co zapewni przyjazność dla osób z różnymi niepełnosprawnościami. Do zadań agencji należeć będzie m.in.: przygotowanie usprawnionej wersji serwisu, stworzenie spójnej architektury informacji oraz scenariuszy interakcji użytkownika niezalogowanego jaki i po zalogowaniu, zbudowanie wygodnego panelu dla zdefiniowanych różnych grup użytkowników, przeniesienie i dostosowanie kontentu, testy serwisu i jego finalne wdrożenie na serwerze.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij