Audi R8 rodzi nowy model - zobacz na własne oczy piękno narodzin w branży motoryzacyjnej

Audi R8 rodzi nowy model - zobacz na własne oczy piękno narodzin w branży motoryzacyjnej

Choć staramy się codziennie odkrywać nowe kreacje i prezentować Wam same nowinki ze świata reklamy, wczoraj wpadliśmy na coś, co koniecznie musicie zobaczyć. W 2015 roku Audi zaprezentowało reklamę modelu RS3 Sportback.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo reklama jest mistrzowsko zrealizowana, gdyby nie fakt, że pomysł jest dość…kontrowersyjny!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Film odbywa się w futurystycznej komorze inżynierskiej. Na reklamie zatytułowanej „Birth” pokazany jest poród RS3 Sportback w wykonaniu pierwszej generacji R8 V10. „Poród” samochodu nowej generacji miał pokazać, że Audi za każdym razem stara się udoskonalać swoje modele, by każdy z nich był inny i lepszy od poprzedniego ;)

Jakie są Wasze odczucia po obejrzeniu reklamy? Dajcie nam znać!

PS

Kwestię porodu porusza również sympatyczna i humorystyczna reklama, podczas której widać, jak dziecko w brzuchu mamy reaguje,nie tylko, na rozmowę swoich rodziców podczas badania USG, a także na pyszne chipsy Doritos ;)

PS2

Mercedes również zaprezentował nam reklamę z przymrużeniem oka, w której samochody próbują odtworzyć seksualną chemię między Jennifer Grey a Patrickiem Swayze w "Dirty Dancing". Zobaczcie ten uliczny taniec!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij