Startupy w Mercedesie: Niesamowite rowery od LOCA Bikes - zobacz rozmowę marki z Antywebem

Startupy w Mercedesie: Niesamowite rowery od LOCA Bikes - zobacz rozmowę marki z Antywebem

Personalizowane i niezwykłe rowery prosto od LOCA Bikes. Jak powstała firma, jakie stawie przed sobą cele, a także czym wyróżniają się same rowery dowiecie się z rozmowy jednego z założycieli firmy z redakcją Antyweb.

Firma LOCA Bikes powstała stosunkowo niedawno we Wrocławiu. Piątka jej założycieli postanowiła tworzyć rowery z duszą, które pozwolą ich użytkownikom wyrazić siebie, a także wpłyną dodatkowo na komfort jazdy.

LOCA Bikes wyróżnia się na tle innych firm produkujących rowery. Każdy rower zamówiony u nich jest spersonalizowany pod użytkownika. To znaczy, może on wybrać kolorystykę i wzory, a także napisy, takie jak hasło czy imię, które mają pojawić się na ramie. Dodatkowo możliwe jest zdecydowanie o wyposażeniu roweru od strony technicznej.

Mieliśmy takiego jednego klienta, który przyszedł do nas na Targach, pokazał zdjęcia swojego mieszkania i powiedział, że rower ma pasować do wystroju wnętrz, bo jak będzie przyjeżdżał do domu, to będzie go wieszał w konkretnym miejscu na ścianie i chciałby, żeby ten rower po prostu dobrze [na niej - przyp. red.] wyglądał – mówi Aleksander Zemke, współtwórca LOCA Bikes.

Więcej na temat firmy, a także o rowerach, które produkują dowiecie się z poniższego wywiadu, przeprowadzonego przez redakcję Antyweb ze współzałożycielem LOCA Bikes.

Materiał powstał we współpracy z marką Mercedes.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij