Vizeum wspiera wejście do kin filmu "Pomiędzy nami góry"

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Vizeum wspiera wejście do kin filmu

Należący do Dentsu Aegis Network Polska dom mediowy Vizeum wspiera wejście do kin dystrybuowanego przez Imperial Cinepix filmu "Pomiędzy nami góry".

Najnowszy film w reżyserii Hany Abu-Assad'a wchodzi do polskich kin 20 października. W rolach głównych występują Idris Elba ("Pacific Rim", "Prometeusz", "Luther, "Plaga") oraz Kate Winslet ("Lektor", "Marzyciel", "Titanic").

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bohaterowie filmu, dwoje obcych sobie ludzi, którzy uchodzą z życiem z katastrofy małego samolotu, uwięzionych zostaje w niedostępnych, skutych lodem górach. Kiedy uświadamiają sobie, że spodziewana pomoc nie nadejdzie, zmuszeni są wyruszyć w kilkusetkilometrową podróż przez dziką okolicę. Po drodze muszą stawić czoło nie tylko niewyobrażalnym przeciwieństwom losu, lecz także nieoczekiwanej namiętności.

Film będzie wspierany w kinach, w social media, a także na wybranych serwisach VOD. Za strategię, planowanie i zakup mediów odpowiada Vizeum, kampanię VOD w modelu programmatic zrealizował Amnet Polska. Kreację przygotowała agencja iProspect, a za działania social media opowiada Isobar Polska. Za wsparcie filmu w kinach odpowiada zespół Imperial Cinepix.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij