Amber Rose w kobiecej kampanii przekonuje, że miesiączka jest luksusem

Amber Rose w kobiecej kampanii przekonuje, że miesiączka jest luksusem

Dom z biżuterią Fine Hearts on Fire i Jade Trau, wraz ze słynną aktorką Amber Rose, stworzyły bardzo unikatową biżuterie przeznaczoną do przechowywania tamponów, które w wielu państwach na świecie podlegają opodatkowaniu! Kampania podkreśla, że dla wielu kobiet miesiączka jest luksusem!

Fakt, że większość państw nadal traktuje tampony jako" luksus ", to kolejny przykład nierówności płciowych na świecie. Amber Rose podkreśliła, że to, za co kocha kampanie jest fakt, że jej sarkazm jest realizmem i ma nadzieję, że zwróci to uwagę ludzi na to, że środki higieniczne dla kobiet powinny zostać zwolnione z podatku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach kampanii stworzono specjalny naszyjnik, który wykonany jest z 156 diamentów i 18K złota, po to, aby pokazać, że bycie kobietą to dla niektórych luksus.

Za kreację kampanii pro-bono odpowiedzialna jest agencja J. Walter Thompson Nowy Jork.

PS

Miesiączka była, jest i jeszcze przez jakiś czas będzie tematem tabu. Marka Bodyform, sprzedająca podpaski, tampony i wkładki higieniczne w Wielkiej Brytanii próbuje zmienić podejście do problemu. Wystartowała z programem o nazwie „Red.fit”, mającym na celu edukować młode dziewczyny, jak i resztę społeczeństwa w temacie jakim jest menstruacja.

PS2

Procter & Gamble prowadzi od kilku lat globalną kampanię marki Always pod hasłem „Like a girl”. Działania mają dodać pewności siebie dojrzewającym dziewczynom, zmieniając wydźwięk stwierdzenia „jak dziewczyna” z negatywnego na pozytywny! Na potrzeby stworzono spoty, w których widać, że młode dziewczyny są nie do zatrzymania!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij