TERRITORY

Zuzanna Michalska i Piotr Sójka zaczynają współpracę z Foszer Sawicki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zuzanna Michalska i Piotr Sójka zaczynają współpracę z Foszer Sawicki

Foszer Sawicki powiększa zespół producentów. Do domu produkcyjnego dołączyli Zuzanna Michalska i Piotr Sójka.

Zuzanna, przez ostatnie 10 lat produkowała dla telewizji TVN, pracując przy takich programach jak: Mam Talent, X Factor, Project Runway, Sopot Festival, Sylwester czy Mali Giganci. Wcześniej związana była z radiem TOK FM.

Piotr Sójka z branżą związany jest od ponad 10 lat. Ostatnio związany z domem produkcyjnym Redworks (Grupa WPP). Realizował produkcje na całym świecie, odpowiadał za produkcje dla takich Klientów jak: AVON, BZWBK, Coca Cola-Nestea, FORD, Orange-Nju, Saturn, Unilever czy OBI.

Konsekwentnie realizujemy naszą strategię. Budujemy zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem. Chcemy, żeby nasi Klienci mieli pewność, że wspólne realizacje będą zawsze na wysokim poziomie, dlatego bardzo nas cieszy fakt, że Zuza i Piotrek zdecydowali się do nas dołączyć. - mówi Katarzyna Ejdys-Kalwasińska, Dyrektor Zarządzająca Foszer Sawicki.

O Foszer Sawicki - dom produkcyjny specjalizujący się w produkcji wideo na potrzeby kampanii ATL i kampanii digital. Klientami domu produkcyjnego są zarówno agencje (Havas, LiquidThread, Dentsu Aegis Network), domy mediowe (MEC, MediaCom, Zenith), jak i klienci końcowi (Empik, ESL, Crédit Agricole, Websummit).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij