Pomidory na okrągło!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pomidory na okrągło!

W najnowszej kampanii Łowicz zastanawia się, jak wyglądałby świat, gdyby lato mogło trwać nieprzerwanie. Wakacyjny klimat to nie tylko plaża, radość i beztroska, ale również świeży smak i aromat dojrzewających w słońcu pomidorów. Dzięki pomidorom w puszce od Łowicza, lato można smakować na okrągło!

Łowicz w prezentuje w nowym spocie telewizyjnym to, co najlepsze w wakacjach – piękną pogodę, radość, korzystanie z życia i przepyszny smak. Lato na okrągło to niespełnione marzenie, ale Łowicz zatrzymał unikalny smak letnich, dojrzałych pomidorów w każdej puszce. Dzięki temu możemy cieszyć się właściwościami najlepszych pomidorów bez względu na porę roku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Reklama przedstawia Pomidory Łowicz w puszce, które marka oferuje w dwóch wariantach – całe i krojone. W tej formie są idealne jako składnik zup, sosów i innych dań. Łowicz to szeroki wybór produktów pomidorowych, takich jak przeciery, koncentraty czy passata – wszystkie są bez dodatku soli i wszystkie stanowią źródło cennego potasu.

Spot prezentujący pomidory na okrągło możemy obejrzeć na wybranych stacjach telewizyjnych oraz na platformach VOD. Kampanię wspierać będzie dodatkowo komunikacja w mediach społecznościowych.

Zachęcamy do oglądania na okrągło:

Start kampanii: 16.10.2017 r.
Agencja reklamowa: Agencja Reklamowa Brasil
Dom mediowy: Mindshare

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij