Agencja endorfina events zorganizowała Galę PGE Ekstraligi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja endorfina events zorganizowała Galę PGE Ekstraligi

Na miejsce gali PGE Ekstraligi, po raz trzeci zrealizowanej przez endorfina events, wybrano przestrzeń ATM Studio. W wydarzeniu, transmitowanym na żywo przez kanał nSport+, wzięło udział 500 osób.

PGE Ekstraliga to najlepsze rozgrywki żużlowe na świecie, zarówno pod względem sportowym, jak i finansowym. Odkąd są relacjonowane na żywo przez nc+, ich zakończeniu towarzyszy uroczysty event, Gala Ekstraligi. Po stronie agencji endorfina events należał wybór miejsca i realizacja pod kątem logistycznym i technicznym, a także — wspólnie z Ekstraliga Żużlowa Sp. z o.o. (spółką zarządzającą rozgrywkami) oraz nc+ — wypracowanie konceptu kreatywnego i programu wydarzenia. Platforma cyfrowa nc+ przygotowała kontent graficzny, animacje i wszystkie materiały wideo towarzyszące gali.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Dwie wcześniejsze edycje realizowaliśmy w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre na warszawskiej Woli. Tym razem postanowiliśmy przygotować event w innej przestrzeni, która daje bardzo dobre warunki techniczne do organizowania z rozmachem tego typu przedsięwzięć. Znakomicie sprawdziła się kilka miesięcy temu podczas Gali Ekstraklasy” — mówi Piotr Berka, project manager w endorfina events.

Wręczanie ośmiu statuetek — Szczakieli, nawiązujących do nazwiska pierwszego polskiego mistrza świata na żużlu — przeplatano materiałami wideo, które w zabawny sposób przedstawiały codzienność i kulisy życia mistrzów tej dyscypliny. Galę poprowadzili dziennikarze sportowi nc+ Daria Kabała-Malarz i Marcin Majewski. Do wręczenia Szczakieli zaproszono przedstawicieli innych dyscyplin (braci Michała i Bartosza Jureckich, Marię Andrejczyk, i Sylwię Gruchałę), prezesa zarządu platformy nc+ Manuela Rougerona i dyrektor ds. komunikacji i PR w nc+ Paulinę Smaszcz—Kurzajewską, prezesa PZM Michała Sikorę, honorowego prezesa PZM i przewodniczącego rady nadzorczej Ekstraligi Żużlowej Andrzeja Witkowskiego oraz Pawła Śliwę, wiceprezesa spółki energetycznej PGE, tytularnego sponsora ligi.

W gali wzięli udział najlepsi zawodnicy PGE Ekstraligi, trenerzy i działacze sportowi, a także przedstawiciele sponsorów i partnerów, zaproszeni przez gospodarzy imprezy — spółkę Ekstraliga Żużlowa i platformę cyfrową nc+. Łącznie uczestniczyło w evencie 500 osób. Ceremonia wręczania statuetek była transmitowana na żywo przez kanał nSport+, na którego antenie goszczą rozgrywki żużlowe.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij