Agencja endorfina events zorganizowała Galę PGE Ekstraligi

Agencja endorfina events zorganizowała Galę PGE Ekstraligi

Na miejsce gali PGE Ekstraligi, po raz trzeci zrealizowanej przez endorfina events, wybrano przestrzeń ATM Studio. W wydarzeniu, transmitowanym na żywo przez kanał nSport+, wzięło udział 500 osób.

PGE Ekstraliga to najlepsze rozgrywki żużlowe na świecie, zarówno pod względem sportowym, jak i finansowym. Odkąd są relacjonowane na żywo przez nc+, ich zakończeniu towarzyszy uroczysty event, Gala Ekstraligi. Po stronie agencji endorfina events należał wybór miejsca i realizacja pod kątem logistycznym i technicznym, a także — wspólnie z Ekstraliga Żużlowa Sp. z o.o. (spółką zarządzającą rozgrywkami) oraz nc+ — wypracowanie konceptu kreatywnego i programu wydarzenia. Platforma cyfrowa nc+ przygotowała kontent graficzny, animacje i wszystkie materiały wideo towarzyszące gali.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Dwie wcześniejsze edycje realizowaliśmy w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre na warszawskiej Woli. Tym razem postanowiliśmy przygotować event w innej przestrzeni, która daje bardzo dobre warunki techniczne do organizowania z rozmachem tego typu przedsięwzięć. Znakomicie sprawdziła się kilka miesięcy temu podczas Gali Ekstraklasy” — mówi Piotr Berka, project manager w endorfina events.

Wręczanie ośmiu statuetek — Szczakieli, nawiązujących do nazwiska pierwszego polskiego mistrza świata na żużlu — przeplatano materiałami wideo, które w zabawny sposób przedstawiały codzienność i kulisy życia mistrzów tej dyscypliny. Galę poprowadzili dziennikarze sportowi nc+ Daria Kabała-Malarz i Marcin Majewski. Do wręczenia Szczakieli zaproszono przedstawicieli innych dyscyplin (braci Michała i Bartosza Jureckich, Marię Andrejczyk, i Sylwię Gruchałę), prezesa zarządu platformy nc+ Manuela Rougerona i dyrektor ds. komunikacji i PR w nc+ Paulinę Smaszcz—Kurzajewską, prezesa PZM Michała Sikorę, honorowego prezesa PZM i przewodniczącego rady nadzorczej Ekstraligi Żużlowej Andrzeja Witkowskiego oraz Pawła Śliwę, wiceprezesa spółki energetycznej PGE, tytularnego sponsora ligi.

W gali wzięli udział najlepsi zawodnicy PGE Ekstraligi, trenerzy i działacze sportowi, a także przedstawiciele sponsorów i partnerów, zaproszeni przez gospodarzy imprezy — spółkę Ekstraliga Żużlowa i platformę cyfrową nc+. Łącznie uczestniczyło w evencie 500 osób. Ceremonia wręczania statuetek była transmitowana na żywo przez kanał nSport+, na którego antenie goszczą rozgrywki żużlowe.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij