„Co jest w życiu ważne?” - Przemysław Bluszcz w nowym spocie Fundacji Hospicjum Onkologiczne

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Co jest w życiu ważne?” - Przemysław Bluszcz w nowym spocie Fundacji Hospicjum Onkologiczne

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa wydała nowy spot promujący akcję „18,60”. Przemysław Bluszcz, Ambasador Fundacji, skłania widza do refleksji nad tym, co jest w życiu ważne.

Najważniejsze pytanie

„Co jest w życiu ważne?” Odpowiedź na to pytanie nie dla wszystkich jest oczywista. W najnowszym spocie Fundacji Hospicjum Onkologiczne Przemysław Bluszcz („Czas honoru”, „Drogówka”, „Konwój”) zadaje sobie i widzowi być może najważniejsze z ważnych pytań. Jaka jest odpowiedź?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Skąd akcja „18,60 zł”?

Miesięcznie w Fundacji brakuje ok. 80 tys. zł i to mimo już podejmowanych działań (dane na 30 czerwca 2017 r.). W 2013 r. wyznaczyliśmy sobie cel, aby brakującą kwotę uzyskiwać ze stałych miesięcznych wpłat. Ówczesna luka finansowa podzielona przez naszą liczbę darczyńców dała właśnie kwotę 18,60 zł. Nie wszyscy jednak wspierają nas cyklicznie. Stąd działania zachęcające do regularnej pomocy.

Jest to tylko jedna z wielu inicjatyw Fundacji, w których pracownicy, wolontariusze oraz aktorzy teatralni i telewizyjni pomagają w zbieraniu środków finansowych niezbędnych do tego, aby hospicjum mogło nieprzerwanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Tu warto wspomnieć o takich akcjach jak Happening z aktorami czy 1%.

Fundacja Hospicjum Onkologiczne

Od 1990 r. niesiemy bezpłatną pomoc pacjentom zmagającym się z trudami choroby onkologicznej. W skali roku 130-osobowy zespół otacza opieką 3 200 pacjentów (w ramach hospicjum stacjonarnego i domowego). Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu i wielkiemu sercu darczyńców oraz wolontariuszy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij