SentiOne wśród 50. najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
SentiOne wśród 50. najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej

Firma SentiOne została tegorocznym laureatem prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Nie jest to zaskoczeniem, tym bardziej, że na czele SentiOne, stoi tegoroczny finalista polskiej edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku.

Spośród kilkuset zgłoszonych do konkursu firm, do finału udało się dostać jedynie 19 pochodzącym z Polski. W tym gronie znalazła się między innymi gdańska spółka SentiOne, która stworzyła narzędzie do monitoringu internetu, dostępne w całej Europie. Firma rozpoczęła swoją działalność zaledwie kilka lat temu w Gdańsku. Wówczas na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej, Bartosz Baziński i Michał Brzezicki, w ramach pracy inżynierskiej, stworzyli prototyp systemu pozwalającego monitorować internet oraz automatycznie oznaczać wydźwięk opublikowanej w sieci wypowiedzi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dziś SentiOne monitoruje opinie internautów z całej Europy, a wśród klientów znajdują się między innymi: P&G, mBank, PwC, Beiersdorf, Huawei czy Reckitt Benckiser. Biura firmy znaleźć można między innymi w Holandii, na Węgrzech, w Czechach i w Niemczech. W Polsce SentiOne ma swoją siedzibę w Warszawie oraz w gdańskim Inkubatorze Starter. Doskonałym zwieńczeniem rozwoju i pracy ostatnich lat jest obecność firmy spośród najszybciej rozwijających się w regionie.

Ranking Deloitte Technology Fast 50 Central Europe opublikowany został po raz 18. Budowany jest na podstawie średniej dynamiki wzrostu przychodów firm, które znalazły się w zestawieniu. Aby znaleźć się w rankingu spółka musiała osiągnąć wzrost w wysokości co najmniej 310,4%.

W biznesie liczy się przede wszystkim ciężka, metodyczna praca. Od początku rozwoju SentiOne skupiliśmy się przede wszystkim na pozyskiwaniu klientów i tworzeniu najlepszego na rynku rozwiązania do monitoringu internetu. Tym bardziej cieszy nas, że po kilku latach działalności praca całego zespołu została doceniona w prestiżowych konkursach. Dla nas stanowi to motywację do dalszej ciężkiej pracy. Wierzymy, że SentiOne się dopiero rozpędza! - mówi Kamil Bargiel, Prezes Zarządu SentiOne.

Wszystko wskazuje, że ten rok należy do SentiOne. Kamil Bargiel - CEO firmy, został tegorocznym finalistą polskiej edycji konkursu EY Entrepreneur Of The Year. Ze zgłoszeń wyłoniono dwunastu finalistów, którzy reprezentują trzy kategorie konkursowe: Produkcję i Usługi, Nowe Technologie/Innowacyjność oraz Nowy Biznes.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij