Nowy wymiar sztuki. Kampania polskiego dewelopera lepsza niż niejedna zagraniczna produkcja

Nowy wymiar sztuki. Kampania polskiego dewelopera lepsza niż niejedna zagraniczna produkcja

Obraz, dźwięk, światło, muzyka, taniec, emocje – to jedne z najwyraźniejszych elementów obecnych w nowym, artystycznym spocie powstałym dla firmy EURO STYL.

Fot. Sara Napierała

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

DDS Poland zaprezentowało pełną ekspresji reklamę, która ma podkreślić wysublimowaną formę nowopowstającego osiedla. Do współpracy zaangażowano artystów: Oskara Podolskiego OESU. – malarza, designera i typografa, którego dzieła pojawią się na powstających budynkach IDEI – oraz Filipa i Aleksandrę Michalak – tancerzy baletowych Opery Bałtyckiej w Gdańsku.

W spocie to ciała tancerzy stanowią płótno dla artysty, dzięki czemu kampania uchwyciła niezwykłą artystyczną ekspresję. Niejeden zagraniczny producent może pozazdrościć naszym rodzimym artystom ;)

To realizacja na światowym poziomie, która przywodzi na myśl klipy muzyczne powstające dla najbardziej znanych muzyków. W 18 godzin nakręciliśmy film, w którym wykorzystaliśmy ogromne ilości farby, sprayów i jarzeniówek. Dzięki ogromnej pracy aktorów i ekipy, minimalistycznej, kontrastowej scenografii oraz niezwykle dopracowanej muzyce, połączyliśmy tradycyjne spojrzenie na sztukę z nowoczesną ideą street artu, którą inspirowany jest nowy etap inwestycji – mówi Dawid Napierała, reżyser i współwłaściciel domu produkcyjnego G58.

PS

To nie pierwsza polska produkcja w tym roku, która zrealizowana jest na światowym poziomie. Każdy z nas szuka swojego miejsca. Niektórzy w branży, niektórzy w życiu, a jeszcze inni szukają miejsca „na pauzę”. Zobaczcie piękny, sentymentalny film promujący aplikację Find Your Place.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij