Bartłomiej Brzoskowski dołącza do Kamikaze jako Senior Strategy Planner

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bartłomiej Brzoskowski dołącza do Kamikaze jako Senior Strategy Planner

Do zespołu agencji Kamikaze dołącza Bartłomiej Brzoskowski, obejmując stanowisko Senior Strategy Planner. Poprzednio pracował jako Account Director w agencji Feno.

Karierę w branży digital Bartłomiej Brzoskowski rozpoczynał siedem lat temu, jako Social Media Specialist (a później Social Media Manager) w agencji Digital One. W latach 2012-2014 pracował w agencji FaceAddicted jako Social Media Director & Client Service Director, obsługując takie marki i klientów jak: Plus, Cyfrowy Polsat, Reebok, SEAT, Bosch, Super-Pharm Polska, Frugo, Remington, Eurosport, COSTA by coffeeheaven, Grolsch, Pilsner, Maggi, Kopiko, Barilla, Wasa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W latach 2014-2015 był Media Directorem w agencji Fenomem (obecnie Feno), gdzie pracował z zespołem mediowym oraz zespołem obsługującym marki w kanałach digital, odpowiadał za nadzór prowadzonych kampanii mediowych, przygotowywanie ofert mediowych oraz utrzymanie relacji z kluczowymi klientami.

W latach 2015-2017, jako Account Director w agencji Feno, współpracował z zespołem obsługi klienta, z działem kreacji oraz działem mediowym w przygotowywaniu strategii komunikacji dla marek obsługiwanych przez agencję. Wśród klientów i marek obsługiwanych przez niego w Feno znaleźli się m.in. Electrolux, Wizz Air, DKMS, Netia, Link4, Raiffeisen Polbank, Goodyear, Dunlop, Dębica, GO Sport, Grant’s Whisky, Glenfiddich, Intersnack Europe.

W agencji Kamikaze Bartłomiej Brzoskowski odpowiedzialny będzie za prace strategiczne z kluczowymi klientami agencji. Jego wszechstronne doświadczenie z obszaru zarządzania klientami oraz Social Media przełoży się również na rozwój oferty agencji.

Kamikaze to działająca od 11 lat niezależna agencja interaktywna z zacięciem strategicznym. Wśród jej klientów znaleźli się m.in. Orange, L’Oreal, Super-Pharm, eurobank, McCormick, Fortuna, Łowicz, Kotlin.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij