Martes Sport przyspiesza – wprowadza usługę dostawy w ten sam dzień

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Martes Sport przyspiesza – wprowadza usługę dostawy w ten sam dzień

Martes Sport uruchomił innowacyjną usługę dostawy w modelu Same Day. To rozwiązanie pozwala na dostawę zamówienia w dzień jego złożenia.

Sieć Martes Sport po raz kolejny udowadnia, że chce wyznaczać nowe trendy i zwiększać zadowolenie klienta docelowego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od 9 października usługa Same Day Delivery, dostarczana przez firmę X-Press Couriers, jest dostępna w sklepie internetowym sieci – www.sklepmartes.pl. Na ten moment pilotażowo wdrożenie działa wyłącznie na terenie Warszawy (decyduje kod pocztowy), dla zamówień złożonych w dni robocze do godziny 15:00. Zamówienia spełniające te kryteria zostaną doręczone w ten sam dzień między godziną 14:00 a 17:00 lub 18:00 a 22:00.

Mimo że usługę można traktować jako wariant „Premium” – w końcu jest to dostawa ekspresowa, sieć zdecydowała się oferować ją w cenie 5 złotych za przesyłkę. To niezwykle atrakcyjna oferta, gdyż cena nie różni się od standardowych przesyłek realizowanych za pośrednictwem firm kurierskich.

Szybkość doręczenia towaru do tej pory była jednym z głównych elementów odróżniających tradycyjny handel sklepowy od e-commerce. Dzięki usłudze Same Day ta granica zostaje przesunięta. Taka zmiana bezpośrednio wpływa na to, co dla nas najważniejsze – czyli zadowolenie klienta. – mówi Przemysław Golba, odpowiedzialny za rozwój e-commerce sieci Martes Sport.

Nie dziwi fakt, że dostawa tego samego dnia jest wprowadzana do kolejnych działów e-commerce, gdyż daje realną szansę na wyróżnienie się wśród konkurencji. Rynek zakupów internetowych w Polsce niezwykle dynamicznie się rozwija i zmienia, podobnie jak wymagania klientów. Dlatego też należy przyspieszyć, żeby nadążać na trendami – to właśnie część strategii Martes Sport.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij