Grecka reprezentacja na PyeongChang z marką 4F

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grecka reprezentacja na PyeongChang z marką 4F

Wszystko zaczęło się w Grecji. Dzisiaj, dla większości sportowców złoty medal zdobyty na igrzyskach to jedno z bardziej wyczekiwanych trofeów. Po raz pierwszy marka 4F przygotowała kolekcję dla greckiej reprezentacji na Igrzyska Zimowe w PyeongChang w 2018 roku.

Defilada podczas igrzysk to parada piękna, harmonii, siły, radości. Biorą w niej udział przedstawiciele wszystkich krajów uczestniczących w igrzyskach. Od 1928 roku defiladę zawsze otwiera Grecja, a zamykają gospodarze igrzysk.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kolejny, już piąty komitet olimpijski zaufał firmie OTCF. To wyjątkowe wyróżnienie i kolejne projektowe wyzwanie. Warto sięgnąć do naszej przeszłości. Wszystko zaczęło się w 2008 roku, od współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim. Z każdym kolejnym rokiem do grona naszych partnerów dołączały kolejne komitety. Taka rekomendacja, doświadczenie i elastyczność, którą zapewniamy we współpracy niezwykle pomagają. To one otworzyły nam drzwi i były „zielonym światłem” dla Helleńskiego Komitetu Olimpijskiego do podjęcia współpracy z nami - mówi Igor Klaja, prezes OTCF S.A.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij