Włoski gigant piłki nożnej prezentuje wirtualną aplikację. Dzięki niej przeniesiesz się na Allianz Stadium

Włoski gigant piłki nożnej prezentuje wirtualną aplikację. Dzięki niej przeniesiesz się na Allianz Stadium

Potencjał VR dostrzega każdy. Juventus, piłkarski mistrz Włoch, stworzył aplikację mobilną VR, dzięki której przełamuje bariery geograficzne i przybliża fanów do klubu bez fizycznej obecności na stadionie.

Nowo powstała aplikacja Juventus VR pozwala wejść w świat włoskiego zespołu. Nawet jeśli jesteś daleko od Turynu, będziesz miał szansę odwiedzić szatnię drużyny, wyjść na murawę stadionu Allianz, czy zobaczyć miejsca, w których odpoczywa m.in.: Gianluigi Buffon. Będziesz mógł na własnej skórze zobaczyć, co znaczy być w centrum meczu i poznać panujące na murawie emocje. Wszystko dostępne jednak dla tych, którzy są szczęśliwymi posiadaczami Samsung Gear VR i Oculus Rift.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS

Inny świetnym przykładem wykorzystania wirtualnej rzeczywistości jest kamera 360° i połączenie jej z goglami VR. Dzięki temu mogliśmy śledzić poczynania piłkarza w trakcie jednego z legendarnych meczy Realu Madryt.

PS2

Reklama Nike w reżyserii Guya Ritchiego pokazuje podróż, z pierwszej ręki, po boisku piłkarskim. To unikalne podejście sprawia, że widz jest sercem całej reklamy w sposób, o którym większość ludzi może tylko pomarzyć.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij