„Ciekawość” tematem drugiego sezonu Papaya Films Original Series

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Ciekawość” tematem drugiego sezonu Papaya Films Original Series

Drugi sezon oryginalnych treści od Papaya Films ma tym razem motyw przewodni - „Ciekawość”. Do serii dziesięciu odcinków zaproszono najbardziej utalentowanych reżyserów z pięciu kontynentów.

Pierwszy odcinek, którego premiera odbędzie się w poniedziałek, 6 listopada, to berlińska historia duetu The Apiary, opowiadająca o prywatnej i nieodkrytej przestrzeni. „Proces powstawania filmu był bardzo zabawny. Lily napisała swoją część potajemnie, natomiast ja napisałem swoją, znając jedynie ostatnie zdanie z tekstu Lily. Po pewnym czasie, odkryliśmy je przed sobą. Staraliśmy się wytworzyć ciekawość między sobą już w początkowej fazie projektu.” – opowiada Gavin. Lily Coates i Gavin Youngs pochodzą z Australii, a od kilku lat pracują w Berlinie dla m.in. dla Vice, Calvina Kleina i Samsunga.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zdjęcia do serii zrealizowane zostały w Singapurze, Chorwacji, Anglii, Niemczech, Brazylii, Gruzji, Hiszpanii i Fracji. Cztery pierwsze odcinki będzie można obejrzeć na facebook.com/papayafilms, a sześć kolejnych na kanale Vimeo Papaya Films.

Pierwszy sezon Papaya Films Original Series zobaczyło 1,5 miliona widzów, a odcinki miały ponad 6 tysięcy interakcji w mediach społecznościowych. Seria jest unikalną inicjatywą, która promuje kreatywne możliwości twórców w przestrzeni Internetu i social media.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij