Teresa Szabłowska z SYZYGY Warsaw/Ars Thanea do Saatchi IS

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Teresa Szabłowska z SYZYGY Warsaw/Ars Thanea do Saatchi IS

Do zespołu Client Service Saatchi IS dołączyła od początku listopada Tesia Szabłowska, Account Director z ponad 10letnim stażem. Wzmocniła tym samym zespół Niny Obradović (Business Director Saatchi IS) obsługujący klientów z kategorii beauty i FMCG tj. COTY i Procter&Gamble.

W ciągu ostatnich 10 lat Tesia Szabłowska związana była z SYZYGY Warsaw/Ars Thanea, gdzie odpowiedzialna była za rozwój kompetencji strategiczno-kreatywnych agencji, zarządzanie zespołem account managerów, współtworzenie planów sprzedażowych oraz budowę relacji z kluczowymi klientami, a także Isobar Poland, w której odpowiadała za obsługę i prowadzenie kluczowego klienta agencji Procter&Gamble na markach w regionie CE. Pracowała także w agencji marketingu rekomendacji Streetcom.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tesia Szabłowska posiada kompetencje w zakresie marketingu zintegrowanego, ATL, BTL i digital, które zdobywała prowadząc działania na rzecz klientów z kategorii beauty, FMCG, retail tj. P&G, L'Oreal, Johnson&Johnson, Grupa Żywiec, Żabka Polska, Wyborowa, CEDC, Kruszwica.

Prywatnie fanka swojego syna, samotnych podróży z plecakiem w pakiecie z jedzeniem u lokalersów. W pracy i w życiu stawia na empatię i spojrzenie całościowe na człowieka. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij