S4 z konkursem „Design It Yourself” dla Flügger

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
S4 z konkursem „Design It Yourself” dla Flügger

Pod hasłem „Design It Yourself” ruszył 1 października konkurs marki Flügger kierowany do projektantów wnętrz oraz towarzyszące mu działania promocyjne. Za opracowanie konceptu kreatywnego, mechaniki, pomysłu na nagrody oraz działania wspierające odpowiada Agencja Reklamowa S4.

Konkurs „Design It Yourself”, organizowany przez markę Flügger, dedykowany jest projektantom wnętrz, który w swojej pracy kierują się wyobraźnią i nie boją się tworzenia nieszablonowych projektów. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu kreatywnej aranżacji wnętrza wybranego pomieszczenia domu lub mieszkania, która odda niepowtarzalny styl projektanta i powstanie z wykorzystaniem min. 2 produktów marki Flügger. Wśród przewidzianych nagród znajdują się: wyjazd do światowej stolicy minimalizmu na Stockholm Design Week oraz nagrody finansowe w wysokości 5000 i 3000 zł. Dodatkową nagrodą dla 3 zwycięzców oraz 5 wyróżnionych osób jest zaproszenie do gdańskiej siedziby marki Flügger na spotkanie z projektantem marki Fiona Wall Design - Maciejem Wojcickim.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja Reklamowa S4 opracowała koncept kreatywny wraz z mechaniką konkursu, stworzyła KV konkursu, odpowiadała za kwestię nagród dla zwycięzców. Dodatkowo po stronie agencji znalazło się stworzenie portalu www.fluggerdesign.pl oraz przygotowanie nośników do kampanii w Internecie, obejmującej m.in. portale takie jak: urzadzamy.pl, ladnydom.pl, dekoria.pl, vogue.com.pl.

Konkurs ruszył 1 października i potrwa do końca listopada 2017. Po stronie agencji S4 za realizację projektu odpowiada zespół projektowy tworzony przez: Agatę Pęzioł, Łukasza Machejka, Elżbietę Łapczyńską, Macieja Urbanka oraz Norberta Wawro. Po stronie marki Flügger za koordynacje prac odpowiada Karolina Murawska- Marketing Specialist.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij