Poznaj tajniki wprowadzania produktu na rynek zagraniczny – czwarte spotkanie z cyklu „Od zera do biznesu" w katowickim Idea Hub

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Poznaj tajniki wprowadzania produktu na rynek zagraniczny – czwarte spotkanie z cyklu „Od zera do biznesu

Czy wiesz co stoi za skutecznym wprowadzeniem produktu na rynek zagraniczny? Czy znasz odpowiednie metody, które pozwolą Twojej marce szybko przeniknąć do świadomości klientów?

Fundamentalną zasadą prężnie rozwijających się przedsiębiorstw jest skuteczna strategia rozwoju marki, o której już 7 listopada opowie Kamil Dziadkiewicz – specjalista ds. marketing i komunikacji w Swimmo – polskiej marce produkującej smartwatch’e dla aktywnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ciężka praca nad koncepcją produktu to tylko część gwarancji sukcesu. Moment wprowadzania marki na rynek jest kluczowy dla przyszłości całego przedsięwzięcia. Właściwa strategia i przemyślany plan działania to droga do sukcesu prężnie rozwijających się przedsiębiorstw. Niestety, dla wielu młodych jak i przyszłych przedsiębiorców techniki wprowadzania produktów na rynek pozostają zagadką. Dlatego podczas czwartego spotkania z cyklu „Od zera do biznesu” Kamil Dziadkiewicz opowie:

  • jak zbudować skuteczną strategię wejścia na rynek polski i zagraniczny,
  • jak mądrze wydawać pieniądze przeznaczone na ten cel,
  • jak zaprezentować markę, aby szybko przeniknęła do świadomości klientów,
  • jak ustrzec się typowych błędów podczas wprowadzania produktu na rynek polski i zagraniczny. 

W czasie warsztatów przewidziany jest czas na zadawanie pytań dotyczących własnego biznesu. Celem cyklu szkoleniowego „Od zera do biznesu" jest przekazanie wiedzy na temat zakładania własnej działalności przyszłym i młodym przedsiębiorcom.

Wydarzenie poprowadzi Kamil Dziadkiewicz, który zdobywał doświadczenie w takich stacjach telewizyjnych jak: TVP2, TVN, Polsat oraz w agencjach reklamowych, gdzie zajmował się mediami społecznościowymi i komunikacją marki w internecie. Ponadto występuje na licznych konferencjach dotyczących marketingu i technologii. Był prelegentem podczas TEDx Poznań. Zasiadał wśród mentorów programu akceleracyjnego Starter i Huge Thing. Prowadził zajęcia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych i Colegium DaVinci. Jego dwie kampanie odniosły sukces na Kickstarterze – crowdfundingowej stronie internetowej, przeznaczonej do zbiórek pieniędzy w celu finansowania różnorodnych projektów.

Spotkanie odbędzie się 7 listopada (wtorek) w godzinach od 18.00 do 20.00 w Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie jest bezpłatne. Zapisy prowadzone są przez stronę.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij