Najlepszych marketerów roku w Polsce poznamy już 22 Listopada

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Najlepszych marketerów roku w Polsce poznamy już 22 Listopada

Wystartowała VII Edycja Konkursu Dyrektor Marketingu Roku 2017 oraz II Edycja Konkursu Promarketingowy Prezes 2017.

Konkurs Dyrektor Marketingu Roku 2017 (DMR) jest prestiżowym wydarzeniem, od 7 lat organizowanym przez Mediarun.com, w którym Kapituła Konkursu wyłania najlepszych marketerów i podkreśla ich kluczową rolę w budowaniu przewagi konkurencyjnej marek oraz przedsiębiorstw. W tym roku po raz 2 Konkursowi DMR towarzyszy Konkurs Promarketingowy Prezes, ponieważ to jego osoba odgrywa kluczową rolę w kreowaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań marketingowych w firmach. Zgłoszenia do Konkursów można przesyłać do 10 listopada 2017.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dyrektor Marketingu Roku 2017

Od sprawnego marketingu zależy przyszłość firm! Kapituła Konkursu Dyrektor Marketingu Roku 2017 składająca się z ekspertów branżowych, w tym laureatów poprzednich edycji ocenia zarówno dyrektorów działu marketingu i sprzedaży, jak również brand i product managerów, osoby odpowiedzialne za digital i e-commerce, za działania B2B i B2C w Polsce i na rynkach międzynarodowych. Biorąc pod uwagę fakt, że sukces szefa nie jest możliwy bez zgranego zespołu, od 4 lat w Konkursie nagradzane są najlepsze zespoły marketingu w dwóch kategoriach: mały i duży budżet. 

Z każdą edycją rozwijana jest formuła Konkursu w odpowiedzi na dynamicznie zmieniającą się branżę komunikacji marketingowej. Obok nagród głównych: GRAND PRIX 2017, tytułów DYREKTOR MARKETINGU ROKU 2017 w kategoriach indywidulanych i zespołowych oraz nagrodami w kategoriach Wyjątkowa Efektywności Marketingowa, Sales & Marketing Excellence, Osobowość Marketingu, w 7 edycji wprowadzono nowe kategorie tj:

 • Master of Digital Marketing 2017
 • Long Term Marketing Excellenece – 2017

W tegorocznej przeniesionej na listopada edycji konkursu ocenie podlegają działania i efekty kampanii marketingowych za okres 2016/2017. Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane są do 10 listopada 2017 przez formularz dostępny na stronie: https://euexs.com/dmr-2017/ w poniższych kategoriach:

WYJĄTKOWA EFEKTYWNOŚĆ MARKETINGOWA 2017

 • Launch / Rebranding 2017
 • Brand & Product Leader 2017
 • Master of Digital Marketing 2017 
 • Master of Shopper & Trade Marketing 2017
 • Master of B2B Marketing 2017 

SALES & MARKETING EXCELLENCE 2017

 • Dyrektor Marketingu i Sprzedaży 2017
 • Master of E-Commerce Marketing 2017
 • Master of B2B Sales & Marketing 2017
 • Master of International Sales & Marketing 2017

OSOBOWOŚCI MARKETINGU ROKU

 • Long Term Marketing Excellenece - 2017
 • Thinking outside the box - 2017
 • Młody Wilk – Odkrycie roku - 2017

Promarketingowy Prezes i Lider 2017

Dyskusja o roli marketingu w firmach jest żywa od wielu lat i nie ma dziś wątpliwości, że działania marketingowe to inwestycja, od której zależy pozycjonowanie firmy w otoczeniu rynkowym i w świadomości konsumentów.

Obecnie obserwujemy, jak ewoluuje rola prezesa w firmie i zwiększa się jego zaangażowanie w działania marketingowe. Przedsiębiorstwa przyszłości już teraz mają na pokładzie Promarketingowych Prezesów, którzy po raz kolejny mogą wziąć udział w dedykowanym Konkursie, do którego zgłoszenia przyjmowane są do 10 listopada 2017 przez formularz dostępny na stronie: https://euexs.com/pmp-2017/

EXECUTIVE SUMMIT 2017 i GALA

Zwycięzców obu konkursów poznamy 22 listopada 2017 podczas wieczornej Gali Finałowej, towarzyszącej jednodniowej konferencji EXECUTIVE SUMMIT 2017 w Hotelu Marriott w Warszawie, którą można w jednym zdaniu opisać jako:

SPOTKANIE IKON BIZNESU i PRZEDSTAWICIELI FIRM PRZYSZŁOŚCI

Podczas konferencji, swoją wiedzą z obszarów: Sprzedaży i Marketingu, Innowacyjnych Strategii Transformacji oraz Wyzwań Liderów Przyszłości podzieli się ponad 80 prelegentów i zaproszonych gości.

Na całość wydarzenia składa się wieczorna Gala Konkursu Promarketingowy Prezes 2017 oraz Konkursu Dyrektor Marketingu Roku 2017. Dzień wcześniej 21 listopada 2017 odbędzie się wieczorny - VIP CLOSED COCTAIL.

„Traktuj rzeczywistość jakby wciąż była w wersji beta, którą możesz nieustannie kształtować osiągając przewagę konkurencyjną” – to motto EXECUTIVE SUMMIT 2017 innowacyjnej konferencji, która w jednym miejscu zgromadzi wybitnych marketerów, członków zarządu, prezesów i właścicieli firm.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij